| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
11. | 9.47 | 11,1 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
7. | 7.47 | 9,2 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16 |
6. | 10.57 | 11,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16--2 |
24. | 71.85 | 80,3 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
33. | 37.93 | 36,9 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
14. | 78.06 | 70,8 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
15. | 65.73 | 55,5 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
44. | 98.65 | 89,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 2 | 8 |
| GEVAERT Josh | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 14. | 15. |
| odstup % | 70,8 | 55,5 |
| % poražených soupeřů | 38,1 | 30,0 |
| pořadí | 2023 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 14.5 | 14.5 |
| medián | 14 | 14 |
| modus | 14 | 14 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 63,2 | 63,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 34,1 | 34,1 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| GEVAERT Josh | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 7. | 11. | 24. | 6. | 33. | 44. |
| odstup % | 9,2 | 11,1 | 80,3 | 11,9 | 36,9 | 89,1 |
| % poražených soupeřů | 80,6 | 67,7 | 47,7 | 88,6 | 33,3 | 12,2 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 38.5 | 12.0 | 20.8 |
| medián | 33 | 7 | 11 |
| modus | 33 | 6 | 6 |
| počet závodů | 2 | 4 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 63,0 | 28,1 | 39,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 22,8 | 71,2 | 55,0 |
| počet jízd | 4 | 8 | 12 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 4 100,0% | 5 83,3% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 5 62,5% | 7 58,3% |