| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 78. | 34/DM | 55.22 | 63,7 | - |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 4. | 14.83 | 16,7 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
12. | 11.85 | 12,8 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
61. | 83.24 | 86,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
26. | 50.89 | 62,5 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
1. | 1/DM | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
1. | - | ||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
1. | - | ||||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
2. | 1.09 | 1,3 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
1. | - | ||||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U14 |
2. | 0.63 | 0,8 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
4. | 4.58 | 6,5 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
2. | 2/ZS | 5.71 | 5,1 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
4. | 4/ZS | 2.18 | 2,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
1. | 1/ZS | - | ||
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
3. | 3/ZS | 3.05 | 2,7 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
17. | 11.66 | 11,3 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
10. | 23.71 | 21,5 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
12. | 47.46 | 40,1 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
13. | 20.15 | 18,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 5 | 20 |
| HNILICA Lukas | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 2. | 2. | 1. | 10. | 12. |
| odstup % | 0,8 | 5,1 | 0,0 | 21,5 | 40,1 |
| % poražených soupeřů | 92,3 | 90,9 | 100,0 | 57,1 | 45,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 11.0 | 1.7 | 5.4 |
| medián | 10 | 2 | 2 |
| modus | 10 | 2 | 2 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 30,8 | 2,0 | 13,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 51,1 | 94,4 | 77,1 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 66,7% | 4 80,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 4 66,7% | 6 60,0% |
| HNILICA Lukas | sl 132 02.10.26 | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 78. | 4. | 12. | 61. | 26. | 1. | 1. | 1. | 2. | 1. | 4. | 4. | 3. | 17. | 13. |
| odstup % | 63,7 | 16,7 | 12,8 | 86,6 | 62,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,3 | 0,0 | 6,5 | 2,0 | 2,7 | 11,3 | 18,2 |
| % poražených soupeřů | 12,5 | 94,1 | 83,1 | 9,1 | 60,9 | 100,0 | 100,0 | 100,0 | 97,8 | 100,0 | 93,6 | 94,6 | 96,6 | 66,7 | 75,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 15.0 | 3.7 | 18.7 | 15.2 |
| medián | 13 | 4 | 2 | 4 |
| modus | 13 | 4 | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 3 | 10 | 15 |
| průměrný odstup od vítěze % | 14,8 | 3,7 | 24,4 | 19,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 71,1 | 94,9 | 75,8 | 79,0 |
| počet jízd | 4 | 6 | 20 | 30 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 66,7% | 9 90,0% | 13 86,7% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 3 50,0% | 14 70,0% | 18 60,0% |