| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 15. | 5/DM | 8.90 | 9,4 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom final junior |
6. | 13.68 | 15,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
25. | 3.63 | 6,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
29. | 0.30 | 0,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal junior |
6. | 7.56 | 8,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
6. | 8.37 | 10,0 | - | ||
| 31.08.2025 | 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | C1M slalom | 14. | 2/ZS | 21.48 | 24,2 | OČ 0 |
| 31.08.2025 | 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | K1M slalom | 57. | 3/ZS | 17.99 | 20,1 | OČ 0 |
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14 |
3. | 5.59 | 6,4 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | MX1 slalom | - | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U14R2 |
5. | 60.66 | 63,6 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14R2 |
3. | 3.88 | 4,2 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
4. | 11.06 | 11,6 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U14 |
9. | 107.00 | 106,4 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U14 |
7. | 72.49 | 67,3 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U14 |
4. | 4.45 | 5,9 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
2. | 2.80 | 4,0 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
1. | 1/ZS | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
5. | 5/ZS | 6.23 | 5,9 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
4. | 4/ZS | 7.17 | 5,5 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
8. | 8/ZS | 20.65 | 17,9 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
23. | 24.66 | 24,0 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
3. | 1.74 | 1,6 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
9. | 31.09 | 26,3 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
21. | 26.76 | 24,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 14 | 24 |
| KULCZYCKI Konrad | sl 132 02.10.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 15. | 19. | 7. | 6. | 5. | 1. | 9. | 7. | 4. | 1. | 4. | 3. | 9. |
| odstup % | 9,4 | 10,0 | 8,3 | 15,5 | 63,6 | 0,0 | 106,4 | 67,3 | 5,9 | 0,0 | 5,5 | 1,6 | 26,3 |
| % poražených soupeřů | 73,1 | 71,0 | 79,3 | 54,5 | 33,3 | 100,0 | 33,3 | 50,0 | 76,9 | 100,0 | 72,7 | 90,5 | 60,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 3.0 | 5.5 | 11.8 | 6.9 |
| medián | 3 | 4 | 5 | 7 | 6 |
| modus | 3 | 4 | 1 | 6 | 1 |
| počet závodů | 2 | 3 | 4 | 4 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 13,9 | 3,8 | 59,3 | 10,8 | 24,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 75,3 | 83,2 | 54,2 | 69,5 | 68,8 |
| počet jízd | 4 | 6 | 8 | 8 | 26 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 1 33,3% | 4 100,0% | 0 0,0% | 7 53,8% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 50,0% | 3 37,5% | 3 37,5% | 11 42,3% |
| KULCZYCKI Konrad | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 3. | 3. | 4. | 1. | 2. | 5. | 8. | 23. | 21. |
| odstup % | 4,2 | 6,4 | 11,6 | 0,0 | 4,0 | 5,9 | 17,9 | 24,0 | 24,2 |
| % poražených soupeřů | 88,9 | 88,9 | 93,2 | 100,0 | 97,9 | 92,9 | 87,9 | 54,2 | 59,2 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 22.0 | 5.0 | 2.8 | 7.8 |
| medián | 21 | 5 | 3 | 4 |
| modus | 21 | 2 | 3 | 3 |
| počet závodů | 2 | 3 | 4 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 24,1 | 9,3 | 5,6 | 10,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 56,7 | 92,9 | 92,8 | 84,8 |
| počet jízd | 4 | 6 | 8 | 18 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 33,3% | 3 75,0% | 5 55,6% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 16,7% | 2 25,0% | 5 27,8% |
| KULCZYCKI Konrad | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 29. | 25. |
| odstup % | 0,4 | 6,5 |
| % poražených soupeřů | 66,3 | 71,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 27.0 | 27.0 |
| medián | 25 | 25 |
| modus | 25 | 25 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 3,5 | 3,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 68,7 | 68,7 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |