| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 26. | 12/DS | 14.72 | 15,6 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 21. | 10/DS | 13.63 | 15,7 | - |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 76. | 20.47 | 24,2 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 66. | 26.70 | 29,2 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
93. | 12.81 | 35,6 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
59. | 8.66 | 21,6 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 20. | 14.86 | 16,8 | - | ||
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom | 8. | 98.10 | 104,2 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
11. | 7.16 | 7,6 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
12. | 8.55 | 8,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U18 |
5. | 8.00 | 9,5 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
16. | 14.18 | 18,1 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U18 |
7. | 7/DS | 8.19 | 8,4 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
4. | 4/DS | 1.77 | 1,9 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18 |
5. | 6.10 | 6,5 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18R2 |
5. | 17.25 | 20,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18 |
8. | 9.95 | 11,3 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18--2 |
4. | 9.61 | 10,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U18 |
4. | 4.76 | 5,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U18--2 |
6. | 14.15 | 15,3 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U18 |
2. | 1.05 | 1,2 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U18 |
6. | 4.13 | 5,0 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U18 |
3. | 1.71 | 1,8 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U18 |
11. | 8.95 | 10,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
106. | 14.80 | 32,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
81. | 25.00 | 50,4 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
9. | 5.64 | 6,1 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U16 |
7. | 13.55 | 14,1 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
5. | 7.56 | 7,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U16 |
11. | 21.50 | 20,8 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U16 |
23. | 19.56 | 28,6 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
18. | 10.63 | 16,5 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
22. | 21.48 | 20,9 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
15. | 81.06 | 73,5 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
8. | 28.89 | 24,4 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
20. | 24.82 | 22,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 18 | 36 |
| JONAK Matej | sl 132 02.10.26 | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 105 15.08.25 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 26. | 59. | 66. | 8. | 5. | 7. | 5. | 5. | 6. | 4. | 2. | 3. | 81. | 7. | 11. | 23. | 15. | 8. |
| odstup % | 15,6 | 21,6 | 29,2 | 104,2 | 9,5 | 8,4 | 20,6 | 6,5 | 15,3 | 5,0 | 1,2 | 1,8 | 50,4 | 14,1 | 20,8 | 28,6 | 73,5 | 24,4 |
| % poražených soupeřů | 51,9 | 27,5 | 17,7 | 78,1 | 80,0 | 70,0 | 60,0 | 63,6 | 61,5 | 76,9 | 88,9 | 75,0 | 19,2 | 66,7 | 47,4 | 33,3 | 33,3 | 65,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 11.5 | 23.0 | 33.0 | 16.3 | 18.9 |
| medián | 8 | 23 | 11 | 5 | 7 |
| modus | 8 | 23 | 7 | 5 | 5 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 | 12 | 18 |
| průměrný odstup od vítěze % | 49,0 | 28,6 | 28,4 | 19,9 | 25,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 49,2 | 33,3 | 44,4 | 62,6 | 56,4 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 | 24 | 36 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 100,0% | 3 100,0% | 11 91,7% | 16 88,9% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 100,0% | 3 50,0% | 16 66,7% | 23 63,9% |
| JONAK Matej | sl 132 02.10.26 | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 105 15.08.25 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 21. | 93. | 76. | 20. | 11. | 12. | 16. | 4. | 4. | 8. | 6. | 11. | 106. | 9. | 5. | 18. | 22. | 20. |
| odstup % | 15,7 | 35,6 | 24,2 | 16,8 | 7,6 | 8,8 | 18,1 | 1,9 | 10,7 | 11,3 | 5,0 | 10,3 | 32,7 | 6,1 | 7,5 | 16,5 | 20,9 | 22,4 |
| % poražených soupeřů | 77,3 | 28,1 | 39,5 | 62,7 | 75,6 | 72,5 | 60,5 | 93,0 | 88,5 | 72,0 | 80,0 | 58,3 | 31,8 | 83,7 | 92,0 | 78,5 | 56,3 | 61,2 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 21.0 | 18.0 | 40.0 | 23.5 | 25.7 |
| medián | 20 | 18 | 9 | 11 | 12 |
| modus | 20 | 18 | 5 | 4 | 4 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 | 12 | 18 |
| průměrný odstup od vítěze % | 21,7 | 16,5 | 15,4 | 13,8 | 15,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 58,8 | 78,5 | 69,2 | 67,3 | 67,3 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 | 24 | 36 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 1 100,0% | 3 100,0% | 10 83,3% | 16 88,9% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 100,0% | 6 100,0% | 15 62,5% | 25 69,4% |