| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U18 |
3. | 2.56 | 2,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U18--2 |
10. | 112.77 | 121,7 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U18 |
6. | 50.91 | 49,0 | - | |
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 81. | 45.01 | 49,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
94. | 61.60 | 124,1 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 125. | 72.11 | 85,6 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 69. | 15.58 | 17,3 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
11. | 6.09 | 5,9 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
5. | 7.23 | 6,6 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
7. | 20.32 | 17,2 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
32. | 42.19 | 38,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 8 | 11 |
| BENZIEN Mika | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 106 02.08.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 10. | 3. | 6. | 94. | 81. | 69. | 5. | 7. |
| odstup % | 121,7 | 2,7 | 49,0 | 124,1 | 49,5 | 17,3 | 6,6 | 17,2 |
| % poražených soupeřů | 30,8 | 84,6 | 28,6 | 6,1 | 18,4 | 28,4 | 81,0 | 70,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 69.0 | 87.5 | 6.3 | 34.4 |
| medián | 5 | 69 | 81 | 6 | 7 |
| modus | 5 | 69 | 81 | 3 | 3 |
| počet závodů | 2 | 1 | 2 | 3 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,9 | 17,3 | 86,8 | 57,8 | 48,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 75,5 | 28,4 | 12,3 | 48,0 | 43,5 |
| počet jízd | 4 | 2 | 4 | 6 | 16 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 0 0,0% | 2 100,0% | 3 100,0% | 6 75,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 50,0% | 5 31,3% |
| BENZIEN Mika | sl 106 02.08.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 125. | 11. | 32. |
| odstup % | 85,6 | 5,9 | 38,1 |
| % poražených soupeřů | 8,1 | 79,2 | 36,7 |
| pořadí | 2023 | 2024 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 21.5 | 125.0 | 56.0 |
| medián | 11 | 125 | 32 |
| modus | 11 | 125 | 11 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 22,0 | 85,6 | 43,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 58,0 | 8,1 | 41,3 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 100,0% | 2 66,7% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 33,3% |