| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 46. | 26.00 | 27,9 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom | 26. | 20.66 | 19,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
64. | 63.72 | 156,3 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom S |
43. | 36.62 | 83,3 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal U-23 |
26. | 57.49 | 60,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
26. | 9.33 | 10,6 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1W slalom -O |
13. | 7.67 | 8,9 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1W slalom -O |
10. | 13.66 | 15,1 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1W slalom | 31. | 58.01 | 57,0 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1W slalom | 14. | 24.23 | 23,7 | - | ||
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom heat |
50. | 62.11 | 64,8 | - | |
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross |
20. | 30.00 | 42,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross individual |
26. | 7.35 | 10,6 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom heat |
31. | 27.51 | 25,8 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross individual |
33. | 10.67 | 19,0 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross |
33. | 35.26 | 54,5 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1W slalom heat |
31. | 17.64 | 21,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 49. | 18.94 | 20,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | WX1 slalom | 38. | 3.41 | 4,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
35. | 9.38 | 18,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom S |
- | |||||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 individual |
44. | 10.32 | 18,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 |
44. | 38.55 | 62,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal U23 |
23. | 29.11 | 27,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat U23 |
23. | 11.31 | 11,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
31. | 14.92 | 15,8 | - | |
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1W slalom | 17. | 26.40 | 26,1 | - | ||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | C1W slalom | 24. | 141.78 | 133,2 | - | ||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1W slalom LX |
23. | 16.48 | 29,7 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom semifinal junior |
14. | 14.55 | 14,2 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom semifinal junior |
23. | 18.64 | 19,2 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat junior |
9. | 14.25 | 15,6 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom heat junior |
10. | 20.13 | 18,1 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross junior |
22. | 1.60 | 2,4 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1W slalom heat 1 |
69. | 102.19 | 100,3 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1W slalom heat 2 |
30. | 37.56 | 35,2 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1W slalom heat 1 |
35. | 210.80 | 186,0 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1W slalom heat 2 |
13. | 56.34 | 46,5 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U18 |
4. | 41.23 | 35,5 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U18 |
3. | 7.68 | 6,9 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U18 |
2. | 14.53 | 11,9 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U18 |
2. | 14.09 | 12,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 13 | 33 |
| CROSBEE Sarah | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 26.01.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 43. | 26. | 14. | 10. | 17. | 23. | 24. | 10. | 14. | 13. | 35. | 4. | 2. |
| odstup % | 83,3 | 19,8 | 23,7 | 15,1 | 11,0 | 27,8 | 133,2 | 18,1 | 14,2 | 46,5 | 186,0 | 35,5 | 11,9 |
| % poražených soupeřů | 4,5 | 43,2 | 43,5 | 60,9 | 61,9 | 24,1 | 4,2 | 52,6 | 55,2 | 29,4 | 8,1 | 25,0 | 80,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 13.0 | 24.0 | 20.0 | 23.3 | 18.1 |
| medián | 10 | 24 | 17 | 14 | 14 |
| modus | 2 | 24 | 17 | 10 | 10 |
| počet závodů | 6 | 1 | 2 | 4 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 52,0 | 133,2 | 19,4 | 35,5 | 48,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 41,7 | 4,2 | 43,0 | 38,0 | 37,9 |
| počet jízd | 12 | 2 | 4 | 8 | 26 |
| lepší 1. jízda | 2 33,3% | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 75,0% | 5 38,5% |
| čistých jízd | 6 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% | 4 50,0% | 12 46,2% |
| CROSBEE Sarah | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 04.09.25 | sl 0 28.08.25 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 26.01.24 | sl 0 26.01.24/2 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 64. | 46. | 15. | 26. | 31. | 13. | 50. | 31. | 31. | 35. | 49. | 31. | 23. | 17. | 9. | 23. | 30. | 69. | 3. | 2. |
| odstup % | 156,3 | 27,9 | 10,6 | 60,7 | 57,0 | 8,9 | 64,8 | 25,8 | 21,8 | 18,5 | 20,5 | 15,8 | 29,7 | 26,1 | 15,6 | 19,2 | 35,2 | 100,3 | 6,9 | 12,8 |
| % poražených soupeřů | 11,3 | 37,5 | 71,4 | 13,8 | 14,3 | 67,6 | 5,8 | 30,2 | 28,6 | 67,9 | 56,0 | 43,4 | 15,4 | 42,9 | 72,4 | 21,4 | 50,8 | 15,0 | 80,0 | 90,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 22.7 | 20.0 | 37.8 | 32.5 | 29.9 |
| medián | 9 | 17 | 31 | 26 | 30 |
| modus | 2 | 17 | 31 | 13 | 31 |
| počet závodů | 6 | 2 | 6 | 6 | 20 |
| průměrný odstup od vítěze % | 31,7 | 27,9 | 27,9 | 53,6 | 36,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 54,9 | 29,2 | 38,7 | 36,0 | 41,8 |
| počet jízd | 12 | 4 | 12 | 12 | 40 |
| lepší 1. jízda | 2 33,3% | 1 50,0% | 2 33,3% | 4 66,7% | 9 45,0% |
| čistých jízd | 6 50,0% | 2 50,0% | 5 41,7% | 5 41,7% | 18 45,0% |
| CROSBEE Sarah | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | sl 105 15.08.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 20. | 26. | 33. | 33. | 38. | 44. | 44. | 22. |
| odstup % | 42,9 | 10,6 | 54,5 | 19,0 | 4,6 | 62,7 | 18,6 | 2,4 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 34,2 | 22,0 | 22,0 | 27,5 | 15,7 | 15,7 | 50,0 |
| pořadí | 2023 | 2025 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 22.0 | 34.0 | 32.5 |
| medián | 22 | 33 | 33 |
| modus | 22 | 33 | 33 |
| počet závodů | 1 | 7 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 2,4 | 30,4 | 26,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 50,0 | 26,7 | 29,6 |
| počet jízd | 2 | 14 | 16 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 7 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 14 100,0% | 16 100,0% |