| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 13. | 3/DM | 8.15 | 8,7 | - |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 48. | 10.34 | 11,3 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
55. | 7.80 | 19,4 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom | 6. | 41.93 | 44,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16 |
- | |||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16--2 |
- | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 93. | 77.08 | 84,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
87. | 56.71 | 114,3 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U16 |
3. | 11.01 | 12,3 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U16R2 |
9. | 52.07 | 55,6 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U16 |
6. | 12.46 | 13,0 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U16 |
8. | 13.87 | 13,4 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U14 |
8. | 16.00 | 21,2 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
13. | 65.36 | 59,3 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
6. | 17.92 | 15,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 13 |
| CIBAK Damian | sl 132 02.10.26 | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 13. | 55. | 48. | 6. | 87. | 93. | 9. | 3. | 6. | 8. | 8. | 13. | 6. |
| odstup % | 8,7 | 19,4 | 11,3 | 44,5 | 114,3 | 84,8 | 55,6 | 12,3 | 13,0 | 13,4 | 21,2 | 59,3 | 15,1 |
| % poražených soupeřů | 76,9 | 32,5 | 40,5 | 84,4 | 13,1 | 6,1 | 33,3 | 81,8 | 72,2 | 63,2 | 46,2 | 42,9 | 75,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 9.5 | 8.0 | 34.3 | 30.5 | 27.3 |
| medián | 6 | 8 | 8 | 13 | 9 |
| modus | 6 | 8 | 3 | 6 | 6 |
| počet závodů | 2 | 1 | 6 | 4 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 37,2 | 21,2 | 48,9 | 21,0 | 36,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 59,0 | 46,2 | 45,0 | 58,6 | 51,4 |
| počet jízd | 4 | 2 | 12 | 8 | 26 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 100,0% | 6 100,0% | 3 75,0% | 11 84,6% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 50,0% | 6 50,0% | 4 50,0% | 13 50,0% |