| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 16. | 10/DS | 9.02 | 9,6 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 34. | 12/DS | 20.23 | 23,3 | - |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom heat |
49. | 11.88 | 14,1 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
51. | 17.43 | 21,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
53. | 56.67 | 67,5 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U18 |
1. | - | |||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1M slalom heat |
53. | 187.24 | 239,3 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom -O |
19. | 9.10 | 11,2 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
53. | 19.93 | 27,1 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom | 19. | 13.11 | 13,9 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -I |
3. | 6.57 | 6,1 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | C1M slalom heat |
38. | 15.24 | 20,0 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal junior |
22. | 12.09 | 12,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat junior |
22. | 7.87 | 9,1 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
43. | 20.64 | 49,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
43. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
43. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U16 |
27. | 24.50 | 35,9 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
11. | 26.13 | 23,7 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
4. | 10.33 | 8,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 13 | 17 |
| HABEK Petar | sl 132 02.10.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 16. | 49. | 53. | 1. | 53. | 19. | 19. | 38. | 17. | 22. | 27. | 11. | 4. |
| odstup % | 9,6 | 14,1 | 67,5 | 0,0 | 239,3 | 13,9 | 11,2 | 20,0 | 9,1 | 12,7 | 35,9 | 23,7 | 8,7 |
| % poražených soupeřů | 71,2 | 30,4 | 16,1 | 100,0 | --- | 43,8 | 48,6 | 19,6 | 62,8 | 27,6 | 21,2 | 52,4 | 85,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 7.5 | 27.0 | 25.7 | 30.0 | 25.3 |
| medián | 4 | 27 | 22 | 19 | 19 |
| modus | 4 | 27 | 17 | 19 | 19 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 | 7 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 16,2 | 35,9 | 13,9 | 50,8 | 35,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 68,7 | 21,2 | 36,7 | 44,3 | 44,5 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 | 14 | 26 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 1 100,0% | 0 0,0% | 2 28,6% | 5 38,5% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 50,0% | 4 66,7% | 8 57,1% | 14 53,8% |
| HABEK Petar | sl 132 02.10.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 |
| pořadí | 34. | 51. | 3. | 53. |
| odstup % | 23,3 | 21,6 | 6,1 | 27,1 |
| % poražených soupeřů | 62,5 | 45,1 | 81,8 | 38,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 35.3 | 35.3 |
| medián | 34 | 34 |
| modus | 3 | 3 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 19,5 | 19,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 56,9 | 56,9 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 2 50,0% |
| čistých jízd | 3 37,5% | 3 37,5% |
| HABEK Petar | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 43. | 43. | 43. |
| odstup % | 120,3 | 49,2 | 120,3 |
| % poražených soupeřů | 20,8 | 20,8 | 20,8 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 43.0 | 43.0 |
| medián | 43 | 43 |
| modus | 43 | 43 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 96,6 | 96,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 20,8 | 20,8 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 6 100,0% | 6 100,0% |