| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18 |
6. | 8.79 | 9,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18 |
2. | 4.83 | 5,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18R2 |
10. | 62.64 | 74,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18R2 |
12. | 53.89 | 65,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
77. | 6.38 | 11,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
77. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
35. | 15.66 | 18,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
61. | 24.85 | 30,8 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U18 |
7. | 16.85 | 18,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U18 |
14. | 28.98 | 34,1 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | MX1 slalom | - | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U18R2 |
11. | 39.92 | 44,7 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U18R2 |
13. | 64.34 | 76,3 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U18 |
9. | 7.74 | 8,3 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U18 |
16. | 35.45 | 38,0 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U18 |
18. | 75.39 | 76,2 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U18 |
15. | 68.44 | 68,2 | - | ||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
63. | 11.75 | 22,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
51. | 83.26 | 89,1 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
39. | 77.74 | 82,3 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U16 |
19. | 107.34 | 109,9 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U16 |
20. | 115.44 | 100,5 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
42. | 95.31 | 94,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 19 |
| NOR George | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 0 08.07.25 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 10. | 6. | 35. | 11. | 7. | 16. | 15. | 51. | 19. | 20. |
| odstup % | 74,9 | 9,3 | 18,7 | 44,7 | 18,5 | 38,0 | 68,2 | 89,1 | 109,9 | 100,5 |
| % poražených soupeřů | 10,0 | 54,5 | 45,2 | --- | 40,0 | 16,7 | 22,2 | 7,4 | --- | --- |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 19.5 | 20.0 | 17.0 | 19.0 |
| medián | 19 | 15 | 10 | 15 |
| modus | 19 | 7 | 6 | 6 |
| počet závodů | 2 | 5 | 3 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 105,2 | 51,7 | 34,3 | 57,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 17,3 | 36,6 | 19,6 |
| počet jízd | 4 | 10 | 6 | 20 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 80,0% | 2 66,7% | 8 80,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 5 50,0% | 3 50,0% | 10 50,0% |
| NOR George | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 12. | 2. | 61. | 13. | 14. | 9. | 18. | 39. | 42. |
| odstup % | 65,7 | 5,4 | 30,8 | 76,3 | 34,1 | 8,3 | 76,2 | 82,3 | 94,8 |
| % poražených soupeřů | 42,1 | 95,0 | 34,1 | 40,0 | 35,0 | 74,2 | 43,3 | 17,4 | 12,8 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 40.5 | 13.5 | 25.0 | 23.3 |
| medián | 39 | 13 | 12 | 14 |
| modus | 39 | 9 | 2 | 2 |
| počet závodů | 2 | 4 | 3 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 88,6 | 48,7 | 34,0 | 52,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 15,1 | 48,1 | 57,1 | 43,8 |
| počet jízd | 4 | 8 | 6 | 18 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 2 66,7% | 8 88,9% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 5 62,5% | 3 50,0% | 10 55,6% |
| NOR George | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 77. | 77. | 63. |
| odstup % | 47,3 | 11,4 | 22,9 |
| % poražených soupeřů | 8,4 | 8,4 | 12,7 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 63.0 | 77.0 | 72.3 |
| medián | 63 | 77 | 77 |
| modus | 63 | 77 | 77 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 22,9 | 29,3 | 27,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 12,7 | 8,4 | 9,8 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 6 100,0% |