GEVAERT Tyler, 2008

Canadaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
heat
44.   10.2712,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
semifinal junior
22.   19.5721,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat junior
22.   9.9111,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
55.   19.1423,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior individual
21.   3.737,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
semifinal junior
24.   19.6523,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
semifinal junior
29.   65.9572,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat junior
29.   8.389,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat junior
24.   10.9213,1-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 C1M slalom
heat
55.   26.0126,1-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 C1M slalom
heat
61.   82.9093,4-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 C1M slalom
heat
52.   -
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
47.   149.95158,8-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
18.   89.1691,3-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
13.   73.9164,4-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
19.   27.6927,5-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103556|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103556|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
5 10         15
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

GEVAERT Tylersl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
SP5 sl
19.09.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí44.23.22.12.29.55.61.31.18.13.
odstup %12,211,821,49,072,226,193,40,091,364,4
% poražených soupeřů37,764,527,679,63,421,76,3---5,636,8
pořadí2023202420252026celkem
průměr15.531.039.329.730.8
medián1331292323
modus1331122212
počet závodů214310
průměrný odstup od vítěze %77,80,050,115,140,2
průměrné % poražených soupeřů21,20,027,843,328,3
počet jízd428620
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
20,0%
čistých jízd2
50,0%
1
50,0%
4
50,0%
3
50,0%
10
50,0%

Kategorie K1M

GEVAERT Tylersl 0
30.06.26
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí55.29.24.47.19.
odstup %23,713,123,0158,827,5
% poražených soupeřů40,761,620,7---61,7
pořadí202320252026celkem
průměr33.026.555.034.8
medián19245529
modus19245519
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %93,218,123,749,2
průměrné % poražených soupeřů30,941,240,736,9
počet jízd44210
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd2
50,0%
3
75,0%
1
50,0%
6
60,0%