| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18 |
7. | 9.28 | 9,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18R2 |
7. | 61.93 | 74,1 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U18 |
4. | 2.73 | 3,0 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U18 |
4. | 3.34 | 3,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U18 |
2. | 2.46 | 2,7 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U18R2 |
1. | - | ||||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U18 |
3. | 6.37 | 6,8 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U18 |
12. | 57.00 | 56,8 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | C1M slalom | 7. | 23.83 | 23,4 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U16 |
4. | 10.12 | 10,4 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U16 |
7. | 22.29 | 19,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| RIEGEL Patrik | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 0 24.05.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 7. | 7. | 4. | 4. | 1. | 2. | 3. | 12. | 7. | 4. | 7. |
| odstup % | 74,1 | 9,9 | 3,0 | 3,5 | 0,0 | 2,7 | 6,8 | 56,8 | 23,4 | 10,4 | 19,4 |
| % poražených soupeřů | 40,0 | 45,5 | 66,7 | 62,5 | 100,0 | 90,0 | 88,9 | 38,9 | 86,7 | 83,3 | 68,4 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 5.5 | 7.0 | 4.5 | 5.5 | 5.3 |
| medián | 4 | 7 | 2 | 4 | 4 |
| modus | 4 | 7 | 1 | 4 | 7 |
| počet závodů | 2 | 1 | 4 | 4 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 14,9 | 23,4 | 16,6 | 22,6 | 19,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 75,9 | 86,7 | 79,5 | 53,7 | 70,1 |
| počet jízd | 4 | 2 | 8 | 8 | 22 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 1 100,0% | 4 100,0% | 4 100,0% | 11 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 50,0% | 6 75,0% | 4 50,0% | 13 59,1% |