| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
43. | 20.42 | 25,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 69. | 21.65 | 23,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
89. | 57.93 | 116,7 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom heat 1 |
49. | 21.26 | 21,9 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom heat 2 |
28. | 15.08 | 15,0 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U18 |
7. | 7.89 | 7,6 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U18 |
8. | 67.76 | 64,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| MAYER William | sl 0 30.06.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 43. | 89. | 69. | 28. | 49. | 7. | 8. |
| odstup % | 25,0 | 116,7 | 23,8 | 15,0 | 21,9 | 7,6 | 64,6 |
| % poražených soupeřů | 17,6 | 11,1 | 30,6 | 55,7 | 41,5 | 14,3 | --- |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 23.0 | 79.0 | 43.0 | 41.9 |
| medián | 8 | 69 | 43 | 43 |
| modus | 7 | 69 | 43 | 7 |
| počet závodů | 4 | 2 | 1 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,3 | 70,3 | 25,0 | 39,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,9 | 20,9 | 17,6 | 24,4 |
| počet jízd | 8 | 4 | 2 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 2 100,0% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 1 25,0% | 1 50,0% | 6 42,9% |