| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
29. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
45. | 6.14 | 11,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
45. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
49. | 61.07 | 74,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
50. | 18.28 | 23,1 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
23. | 2.75 | 4,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
30. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1M slalom heat |
60. | 80.84 | 83,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
75. | 10.75 | 21,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
75. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal U23 |
29. | 17.98 | 22,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
29. | 7.08 | 8,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
52. | 35.49 | 39,1 | - | |
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | MX1 slalom cross |
52. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1M slalom heat |
50. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
55. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom heat |
41. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
57. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
68. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
51. | - | ||||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | C1M slalom heat |
41. | 34.37 | 36,1 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | MX1 slalom cross |
47. | 37.74 | 60,6 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat junior |
12. | 17.78 | 20,7 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
23. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
39. | 73.44 | 90,9 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U18 |
5. | 21.39 | 20,7 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
11. | 21.12 | 23,7 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U18 |
6. | 33.51 | 31,9 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
13. | 11.34 | 11,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 10 | 17 |
| ZIMMERMAN Isaac | sl 0 30.06.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 08.07.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 | sl 162 05.10.23 | sl 157 15.08.23 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 49. | 60. | 52. | 29. | 21. | 51. | 41. | 12. | 5. | 6. |
| odstup % | 74,7 | 83,0 | 39,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 36,1 | 20,7 | 20,7 | 31,9 |
| % poražených soupeřů | 5,9 | 4,8 | 13,6 | --- | --- | --- | 13,0 | 59,3 | 42,9 | 28,6 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 33.7 | 52.0 | 54.5 | 32.6 |
| medián | 6 | 29 | 52 | 49 | 29 |
| modus | 5 | 21 | 52 | 49 | 5 |
| počet závodů | 4 | 3 | 1 | 2 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,4 | 0,0 | 39,1 | 78,8 | 30,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 36,0 | 0,0 | 13,6 | 5,4 | 16,8 |
| počet jízd | 8 | 6 | 2 | 4 | 20 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 20,0% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 3 50,0% | 1 50,0% | 2 50,0% | 10 50,0% |
| ZIMMERMAN Isaac | sl 0 30.06.26 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | SP3 sl 13.06.24 | sl 157 15.08.23 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 50. | 30. | 29. | 27. | 39. | 11. | 13. |
| odstup % | 23,1 | 8,5 | 22,2 | 0,0 | 90,9 | 23,7 | 11,4 |
| % poražených soupeřů | 38,0 | 66,3 | 3,4 | --- | 17,4 | 65,5 | 60,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 21.0 | 27.0 | 29.5 | 50.0 | 28.4 |
| medián | 13 | 27 | 29 | 50 | 29 |
| modus | 11 | 27 | 29 | 50 | 11 |
| počet závodů | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 42,0 | 0,0 | 15,3 | 23,1 | 25,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,6 | 0,0 | 34,9 | 38,0 | 35,8 |
| počet jízd | 6 | 2 | 4 | 2 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 66,7% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 28,6% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 1 50,0% | 3 75,0% | 1 50,0% | 8 57,1% |
| ZIMMERMAN Isaac | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 | sl 162 05.10.23 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 29. | 45. | 45. | 30. | 23. | 75. | 75. | 52. | 55. | 68. | 47. | 23. |
| odstup % | 91,7 | 82,1 | 11,5 | 41,2 | 4,2 | 91,7 | 21,2 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 60,6 | 77,0 |
| % poražených soupeřů | 63,2 | 42,1 | 42,1 | 58,6 | 68,6 | 10,8 | 10,8 | --- | --- | --- | 16,4 | 71,4 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 35.0 | 58.3 | 75.0 | 34.4 | 47.3 |
| medián | 23 | 55 | 75 | 30 | 45 |
| modus | 23 | 52 | 75 | 45 | 23 |
| počet závodů | 2 | 3 | 2 | 5 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 68,8 | 0,0 | 56,5 | 46,1 | 40,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 43,9 | 0,0 | 10,8 | 54,9 | 32,0 |
| počet jízd | 4 | 6 | 4 | 10 | 24 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 3 100,0% | 2 100,0% | 5 100,0% | 12 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 6 100,0% | 4 100,0% | 10 100,0% | 24 100,0% |