NELSON Archie, 2005

Melbourne Canoe Clubregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat U-23
33.   13.5616,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom 76.   33.8237,2-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
61.   9.3318,8-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom C1M slalom 44.   211.80208,2-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships C1M slalom 19.   14.5914,2-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1M slalom
LX
34.   14.9029,5-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
semifinal junior
23.   14.2015,6-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
heat junior
8.   12.5914,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross junior
41.   43.4977,0-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 1
41.   17.0017,5-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 2
32.   16.8716,8-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U18
2.   0.320,3-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U18
4.   17.9017,1-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103566|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103566|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
1 11         12
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

NELSON Archiesl 0
30.06.26
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
24.05.24
sl 0
26.01.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí33.61.76.44.19.8.23.32.41.2.4.
odstup %16,618,837,2208,214,214,715,616,817,50,317,1
% poražených soupeřů37,339,423,54,437,974,124,149,251,285,757,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr18.331.568.533.031.2
medián819613332
modus21961332
počet závodů622111
průměrný odstup od vítěze %13,7111,228,016,634,3
průměrné % poražených soupeřů56,921,231,537,344,0
počet jízd1244222
lepší 1. jízda2
33,3%
2
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
6
54,5%
čistých jízd6
50,0%
1
25,0%
1
25,0%
1
50,0%
9
40,9%