| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 52. | 175.57 | 198,0 | - | ||
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom | 12. | 229.78 | 244,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 67. | 19.55 | 21,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
32. | 4.26 | 8,6 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 89. | 60.99 | 67,7 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | C1M slalom | 13. | 16.84 | 16,6 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1M slalom | 15. | 27.60 | 28,3 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U18 |
4. | 12.17 | 11,8 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U18 |
3. | 14.95 | 14,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 7 | 9 |
| CARSKY Branislav | sl 0 31.07.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 106 02.08.24 | sl 0 24.05.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 12. | 32. | 67. | 89. | 13. | 4. | 3. |
| odstup % | 244,0 | 8,6 | 21,5 | 67,7 | 16,6 | 11,8 | 14,3 |
| % poražených soupeřů | 65,6 | 68,7 | 32,7 | 7,4 | 73,3 | 57,1 | 71,4 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 3.5 | 51.0 | 49.5 | 12.0 | 31.4 |
| medián | 3 | 13 | 32 | 12 | 13 |
| modus | 3 | 13 | 32 | 12 | 3 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 1 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 13,0 | 42,1 | 15,0 | 244,0 | 54,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 64,3 | 40,4 | 50,7 | 65,6 | 53,7 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 2 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 1 100,0% | 7 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% | 1 50,0% | 5 35,7% |
| CARSKY Branislav | sl 0 31.07.26 | sl 0 24.05.24 |
| pořadí | 52. | 15. |
| odstup % | 198,0 | 28,3 |
| % poražených soupeřů | --- | 81,8 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 15.0 | 52.0 | 33.5 |
| medián | 15 | 52 | 15 |
| modus | 15 | 52 | 15 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 28,3 | 198,0 | 113,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 81,8 | 0,0 | 40,9 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 50,0% | 2 50,0% |