| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 36. | 9.48 | 11,2 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
36. | 5.19 | 14,4 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -OPEN |
- | ||||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
1. | - | |||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -OPEN |
9. | 8/U23 | 71.82 | 77,5 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
2. | 1/U23 | 1.74 | 2,0 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -OPEN |
6. | 13.70 | 15,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -OPEN |
5. | 8.67 | 10,7 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom OPEN |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -OPENR2 |
5. | 7.75 | 9,0 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -OPENR2 |
18. | 56.91 | 72,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN |
3. | 3.85 | 4,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN--2 |
7. | 8.10 | 10,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -OPEN |
3. | 9.19 | 9,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -OPEN--2 |
2. | 2.08 | 2,2 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U23 |
2. | 2.54 | 2,8 | - | |
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U23 |
1. | - | |||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 48. | 9.57 | 11,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | 48. | 2.27 | 3,4 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
65. | 8.14 | 18,0 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 50. | 6.65 | 7,9 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
14. | 14/DS | 9.72 | 10,1 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
7. | 7/DS | 3.60 | 3,4 | - |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 1 |
54. | 12.29 | 13,6 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 2 |
56. | 21.95 | 23,7 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U18 |
3. | 4.18 | 4,0 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
3. | 5.06 | 5,7 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U18 |
2. | 11.90 | 11,3 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
7. | 3.45 | 3,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 8 | 26 |
| STROSS Robin | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 9. | 5. | 6. | 2. | 3. | 1. | 3. | 2. |
| odstup % | 77,5 | 9,0 | 15,6 | 2,2 | 9,9 | 0,0 | 4,0 | 11,3 |
| % poražených soupeřů | 27,3 | 33,3 | 16,7 | 83,3 | 66,7 | --- | 71,4 | 85,7 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 2.5 | 4.3 | 3.9 |
| medián | 2 | 3 | 3 |
| modus | 2 | 1 | 2 |
| počet závodů | 2 | 6 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 7,7 | 19,0 | 16,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 78,6 | 37,9 | 48,1 |
| počet jízd | 4 | 12 | 16 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 66,7% | 6 75,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 5 41,7% | 7 43,8% |
| STROSS Robin | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 106 02.08.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 36. | 36. | 1. | 2. | 18. | 5. | 7. | 3. | 2. | 65. | 48. | 50. | 14. | 7. | 56. | 54. | 3. | 7. |
| odstup % | 14,4 | 11,2 | 0,0 | 2,0 | 72,8 | 10,7 | 10,0 | 4,7 | 2,8 | 18,0 | 11,2 | 7,9 | 10,1 | 3,4 | 23,7 | 13,6 | 5,7 | 3,5 |
| % poražených soupeřů | 72,7 | 71,8 | 100,0 | 95,0 | --- | 76,5 | 79,3 | 93,9 | 80,0 | 58,4 | 69,1 | 63,7 | 71,1 | 86,7 | 46,1 | 60,4 | 93,1 | 80,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 30.0 | 23.7 | 56.5 | 12.2 | 23.0 |
| medián | 7 | 14 | 48 | 5 | 7 |
| modus | 3 | 7 | 48 | 2 | 7 |
| počet závodů | 4 | 3 | 2 | 9 | 18 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,6 | 7,1 | 14,6 | 14,3 | 12,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 69,9 | 73,8 | 63,8 | 74,4 | 72,1 |
| počet jízd | 8 | 6 | 4 | 18 | 36 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 2 66,7% | 2 100,0% | 7 77,8% | 13 72,2% |
| čistých jízd | 6 75,0% | 3 50,0% | 1 25,0% | 13 72,2% | 23 63,9% |