BORSIC Dominik, 2011

Croatian Canoe Teamregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem K1M slalom 59. 29/DM 33.2538,3-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 K1M slalom
-U16
57.   92.44100,2-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 K1M slalom
-U16
50.   40.3442,0-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
43.   32.6740,1-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
62. 62/DM 181.36200,6-
28.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan II. C1M slalom
_U16
7.   19.0821,0-
28.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan II. K1M slalom
_U16
23.   18.7522,8-
27.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan I. C1M slalom
_U16
6.   29.0931,1-
27.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan I. K1M slalom
_U16
15.   11.0112,7-
20.06.2026
21.06.2026
0 ECA Junior cup Flattach AT - Flattach K1M slalom
-U16
22.   69.9171,0-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1M slalom
-O
63.   26.1635,6-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1M slalom
-I
11.   126.59117,2-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
43.   97.0794,4-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
48.   193.88175,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103577|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103577|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12 2         14
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

BORSIC Dominiksl 0
28.06.26
sl 0
27.06.26
pořadí7.6.
odstup %21,031,1
% poražených soupeřů25,044,4
pořadí2026celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,026,0
průměrné % poražených soupeřů34,734,7
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

BORSIC Dominiksl 132
02.10.26
sl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
28.06.26
sl 0
27.06.26
sl 0
20.06.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí59.57.50.43.62.23.15.22.11.63.43.48.
odstup %38,3100,242,040,1200,622,812,771,0117,235,694,4175,2
% poražených soupeřů34,113,825,834,41,652,270,236,49,126,212,54,1
pořadí20232026celkem
průměr45.540.541.3
medián434343
modus431143
počet závodů21012
průměrný odstup od vítěze %134,868,179,2
průměrné % poražených soupeřů8,330,426,7
počet jízd42024
lepší 1. jízda1
50,0%
9
90,0%
10
83,3%
čistých jízd2
50,0%
10
50,0%
12
50,0%