| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U16 |
14. | 48.70 | 47,9 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
25. | 58.74 | 63,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U16 |
12. | 34.59 | 33,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
8. | 10.39 | 10,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U16 |
5. | 7.14 | 7,9 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
3. | 3.24 | 4,0 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U16 |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
29. | 29/DM | 120.93 | 133,7 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16 |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16--2 |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16 |
5. | 6.51 | 6,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16--2 |
11. | 50.95 | 49,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXM slalom -U16 |
- | |||||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
1. | - | |||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U16 |
3. | 6.25 | 5,7 | - | |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
3. | 12.15 | 11,9 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
19. | 19.68 | 27,9 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
- | ||||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
30. | 29/ZS | 114.83 | 107,8 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
- | ||||
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
9. | 9/ZS | 20.79 | 18,1 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
46. | 147.22 | 143,2 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
45. | 122.00 | 110,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 6 | 20 |
| REYS Oliver | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 14. | 12. | 5. | 11. | 5. | 3. |
| odstup % | 47,9 | 33,4 | 7,9 | 49,6 | 6,6 | 5,7 |
| % poražených soupeřů | 38,1 | 47,6 | 73,3 | 44,4 | 76,5 | 77,8 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 8.3 | 8.3 |
| medián | 5 | 5 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 25,2 | 25,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 59,6 | 59,6 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 6 50,0% | 6 50,0% |
| REYS Oliver | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 25. | 8. | 3. | 29. | 1. | 1. | 1. | 1. | 3. | 19. | 30. | 9. | 46. | 45. |
| odstup % | 63,7 | 10,8 | 4,0 | 133,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 11,9 | 27,9 | 107,8 | 18,1 | 143,2 | 110,2 |
| % poražených soupeřů | 63,1 | 89,4 | 96,9 | 54,8 | 100,0 | 100,0 | 100,0 | 100,0 | 95,7 | 61,7 | 48,2 | 86,2 | 6,3 | 10,2 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 45.5 | 19.3 | 2.0 | 9.7 | 15.8 |
| medián | 45 | 19 | 1 | 3 | 8 |
| modus | 45 | 9 | 1 | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 3 | 2 | 7 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 126,7 | 51,3 | 5,9 | 30,3 | 45,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 8,3 | 65,4 | 97,9 | 86,3 | 72,3 |
| počet jízd | 4 | 6 | 4 | 14 | 28 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 3 100,0% | 0 0,0% | 7 100,0% | 11 78,6% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 16,7% | 3 75,0% | 9 64,3% | 15 53,6% |