| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
23. | 23.59 | 24,9 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
4. | 3.42 | 3,5 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
26. | 56.35 | 71,8 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
36. | 35/DS | 45.06 | 48,0 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18 |
- | |||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18--2 |
- | |||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
6. | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
13. | 2.67 | 4,8 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
5. | 3.67 | 4,0 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
36. | 64.38 | 63,9 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
31. | 31/DM | 22.24 | 23,3 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
55. | 55/DM | 66.46 | 62,8 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
24. | 28.42 | 27,6 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
38. | 59.44 | 53,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| NEUMANN Matti | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 23. | 4. | 26. | 36. | 5. | 36. | 31. | 55. | 24. | 38. |
| odstup % | 24,9 | 3,5 | 71,8 | 48,0 | 4,0 | 63,9 | 23,3 | 62,8 | 27,6 | 53,7 |
| % poražených soupeřů | 46,3 | 92,5 | 34,2 | 18,6 | 91,8 | 30,0 | 60,0 | 29,9 | 52,1 | 24,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 31.0 | 43.0 | 20.5 | 22.3 | 27.8 |
| medián | 24 | 31 | 5 | 23 | 26 |
| modus | 24 | 31 | 5 | 4 | 36 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 4 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 40,7 | 43,1 | 33,9 | 37,1 | 38,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 38,3 | 45,0 | 60,9 | 47,9 | 48,0 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 8 | 20 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% | 9 90,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 2 50,0% | 4 50,0% | 10 50,0% |
| NEUMANN Matti | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 6. | 13. |
| odstup % | 0,0 | 4,8 |
| % poražených soupeřů | 94,0 | 85,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 9.5 | 9.5 |
| medián | 6 | 6 |
| modus | 6 | 6 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 2,4 | 2,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 89,8 | 89,8 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |