STEINBRENNER Max, 2009

OKVregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 25.   7.899,3-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
57.   7.1019,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
46.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
57.   10.1012,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
final junior
1.   -
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
2.   1.061,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
4.   0.951,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
semifinal junior
1.   0.530,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
1.   0.881,1-
20.06.2026
21.06.2026
0 ECA Junior cup Flattach AT - Flattach K1M slalom
-U18
1.   -
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1M slalom
-O
13.   6.709,1-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1M slalom 21.   6.196,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 45.   8.9210,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
117.   17.5438,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
final junior
8.   4.194,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
semifinal junior
8.   5.306,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross junior individual
7.   2.957,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross junior
18.   54.60120,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat junior
8.   7.869,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior
18.   54.60120,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior individual
64.   12.7124,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
semifinal junior
14.   9.7011,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat junior
14.   8.5310,2-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
35.   11.1012,2-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
52.   38.5662,8-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 MX1 slalom
cross
48.   49.8399,3-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1M slalom
heat
66.   23.4128,0-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1M slalom
heat
40.   12.0015,0-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
40.   45.6984,1-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
40.   6.6012,3-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom     -
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja MX1 slalom 41.   2.174,1-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U16
11.   8.1012,6-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
5. 5/DM 6.667,0-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
21. 21/DM 53.3650,4-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 16.   29.8530,6-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom MX1 slalom 34.   11.9320,7-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
6.   4.144,0-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
34.   50.6545,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103584|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103584|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
25           25
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

STEINBRENNER Maxsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 0
20.06.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 0
24.05.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí57.25.57.3.3.1.1.21.13.117.45.21.9.8.20.14.35.66.40.11.5.21.16.6.34.
odstup %19,79,312,61,10,60,00,06,99,138,710,59,86,04,710,211,412,228,015,012,67,050,430,64,045,8
% poražených soupeřů56,380,629,197,893,1100,0100,072,285,724,771,167,272,436,474,055,257,519,835,087,394,774,080,589,632,7
pořadí2023202420252026celkem
průměr20.013.337.520.126.0
medián611211320
modus658121
počet závodů2410925
průměrný odstup od vítěze %24,925,114,66,614,2
průměrné % poražených soupeřů61,284,151,379,467,5
počet jízd48201850
lepší 1. jízda1
50,0%
4
100,0%
2
20,0%
5
55,6%
12
48,0%
čistých jízd2
50,0%
5
62,5%
16
80,0%
14
77,8%
37
74,0%

Kategorie MX1

STEINBRENNER Maxsl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
sl 106
02.08.24
sl 0
24.05.24
pořadí46.2.4.18.7.18.64.52.48.40.40.41.34.
odstup %91,71,61,7120,37,0120,324,862,899,312,384,14,120,7
% poražených soupeřů40,898,896,467,988,767,911,337,039,023,523,532,215,4
pořadí202420252026celkem
průměr37.535.917.331.8
medián3440440
modus3418218
počet závodů28313
průměrný odstup od vítěze %12,466,431,750,1
průměrné % poražených soupeřů23,844,978,749,4
počet jízd416626
lepší 1. jízda1
50,0%
8
100,0%
3
100,0%
12
92,3%
čistých jízd4
100,0%
16
100,0%
6
100,0%
26
100,0%