| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
3. | 0.37 | 0,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
3. | 3.28 | 3,4 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18 |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18--2 |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXM slalom -U18 |
- | |||||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U18 |
5. | 3.98 | 4,3 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
29. | 29/DM | 64.93 | 68,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
5. | 5/DM | 9.19 | 8,7 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
21. | 21.19 | 20,6 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
23. | 33.56 | 30,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| SCHMIDT Johann | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 3. | 3. | 1. | 1. | 5. | 29. | 5. | 21. | 23. |
| odstup % | 0,4 | 3,4 | 0,0 | 0,0 | 4,3 | 68,0 | 8,7 | 20,6 | 30,3 |
| % poražených soupeřů | 95,1 | 95,0 | 100,0 | 100,0 | 81,0 | 62,7 | 94,8 | 58,3 | 55,1 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 22.0 | 17.0 | 2.6 | 10.1 |
| medián | 21 | 5 | 3 | 5 |
| modus | 21 | 5 | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 2 | 5 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 25,5 | 38,3 | 1,6 | 15,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 56,7 | 78,8 | 94,2 | 82,4 |
| počet jízd | 4 | 4 | 10 | 18 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 5 100,0% | 9 100,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 3 75,0% | 8 80,0% | 12 66,7% |