ARNU Jonathan, 2010

Kajak Klub Rosenheimregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 C1M slalom
-U16
7.   6.986,9-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 K1M slalom
-U16
20.   18.4620,0-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 C1M slalom
-U16
8.   20.5319,8-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 K1M slalom
-U16
25.   65.6268,3-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1M slalom
-U16
6.   10.5711,7-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
23.   23.7729,2-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1M slalom
-U16
6. 6/DM 25.0124,4-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
49. 49/DM 66.7273,8-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-U16
7.   11.0212,4-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-U16--2
33.   59.1266,1-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg C1M slalom
-U16
13.   70.3371,7-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg C1M slalom
-U16--2
19.   180.63175,7-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg KXM slalom
-U16
    -
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1M slalom
-U16
20.   15.6217,0-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 C1M slalom
-U16
12.   22.8223,7-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1M slalom
-U16
14.   22.0121,8-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 C1M slalom
-U16
15.   36.7435,5-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U14
17.   19.3327,4-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U14
5. 5/ZS 25.5822,9-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
17. 17/ZS 17.6216,5-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U14
9. 9/ZS 151.46116,6-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
31. 28/ZS 44.8739,0-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
30.   172.30167,6-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
22.   31.2728,3-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103588|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103588|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
13 10         23
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

ARNU Jonathansl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
03.07.26
sl 0
03.07.26/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí7.8.6.6.19.13.12.15.5.9.
odstup %6,919,811,724,4175,771,723,735,522,9116,6
% poražených soupeřů71,466,766,761,5---29,438,926,363,627,3
pořadí202420252026celkem
průměr7.013.59.810.0
medián51278
modus51266
počet závodů22610
průměrný odstup od vítěze %69,729,651,750,9
průměrné % poražených soupeřů45,532,649,345,2
počet jízd441220
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
6
100,0%
9
90,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
6
50,0%
8
40,0%

Kategorie K1M

ARNU Jonathansl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
03.07.26
sl 0
03.07.26/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí20.25.23.49.33.7.20.14.17.17.31.30.22.
odstup %20,068,329,273,866,112,417,021,827,416,539,0167,628,3
% poražených soupeřů70,863,665,622,627,386,461,274,066,071,448,339,657,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr26.021.717.026.223.7
medián2217142322
modus221714717
počet závodů232613
průměrný odstup od vítěze %97,927,619,445,045,2
průměrné % poražených soupeřů48,461,967,656,158,0
počet jízd4641226
lepší 1. jízda2
100,0%
2
66,7%
2
100,0%
6
100,0%
12
92,3%
čistých jízd1
25,0%
1
16,7%
2
50,0%
7
58,3%
11
42,3%