| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 10. | 4/DS | 8.93 | 10,3 | - |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
15. | 13.19 | 16,8 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
9. | 9/DS | 7.12 | 7,6 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U18 |
15. | 54.21 | 65,1 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U18 |
6. | 4.97 | 5,7 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U18 |
10. | 9.49 | 10,2 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
44. | 16.48 | 22,4 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 45. | 18.89 | 21,2 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
51. | 20.94 | 26,0 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
35. | 47.07 | 45,8 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
19. | 23.53 | 21,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| UDOVICIC Mihael | sl 132 02.10.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 10. | 15. | 9. | 15. | 6. | 10. | 45. | 44. | 51. | 35. | 19. |
| odstup % | 10,3 | 16,8 | 7,6 | 65,1 | 5,7 | 10,2 | 21,2 | 22,4 | 26,0 | 45,8 | 21,3 |
| % poražených soupeřů | 89,8 | 63,2 | 81,4 | 44,0 | 79,2 | 57,1 | 38,9 | 48,8 | 18,0 | 29,2 | 63,3 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 27.0 | 51.0 | 19.3 | 23.5 |
| medián | 19 | 51 | 10 | 15 |
| modus | 19 | 51 | 10 | 10 |
| počet závodů | 2 | 1 | 8 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 33,5 | 26,0 | 19,9 | 22,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,3 | 18,0 | 62,8 | 55,7 |
| počet jízd | 4 | 2 | 16 | 22 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 0 0,0% | 6 75,0% | 7 63,6% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 50,0% | 7 43,8% | 9 40,9% |