| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
66. | 332.61 | 360,5 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
48. | 35.95 | 37,4 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
6. | 5.41 | 6,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
12. | 12/DM | 13.66 | 15,1 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16 |
5. | 9.02 | 10,2 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16--2 |
2. | 4.03 | 4,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXM slalom -U16 |
- | |||||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
12. | 9.28 | 10,1 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
9. | 12.75 | 12,6 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
9. | 9/ZS | 12.64 | 11,9 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
46. | 42/ZS | 74.99 | 65,2 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
20. | 20.61 | 20,0 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
14. | 20.58 | 18,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| EICHELE Levi | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 66. | 48. | 6. | 12. | 2. | 5. | 12. | 9. | 9. | 46. | 20. | 14. |
| odstup % | 360,5 | 37,4 | 6,6 | 15,1 | 4,5 | 10,2 | 10,1 | 12,6 | 11,9 | 65,2 | 20,0 | 18,6 |
| % poražených soupeřů | --- | 28,8 | 92,2 | 82,3 | 97,7 | 90,9 | 77,6 | 84,0 | 85,7 | 22,4 | 60,4 | 73,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 17.0 | 27.5 | 10.5 | 23.2 | 20.8 |
| medián | 14 | 9 | 9 | 6 | 12 |
| modus | 14 | 9 | 9 | 2 | 9 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 6 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 19,3 | 38,5 | 11,4 | 72,4 | 47,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 67,0 | 54,1 | 80,8 | 65,3 | 66,3 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 12 | 24 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% | 2 100,0% | 6 100,0% | 10 83,3% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% | 6 50,0% | 10 41,7% |