| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 71. | 17.79 | 21,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
87. | 11.64 | 32,3 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
- | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18 |
5. | 4.83 | 5,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18--2 |
26. | 56.05 | 62,2 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U18 |
6. | 4.65 | 5,0 | - | |
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 94. | 18.24 | 21,4 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
131. | 25.93 | 57,3 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
7. | 4.97 | 5,4 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
6. | 8.36 | 8,3 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | - | ||||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
- | ||||
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
- | ||||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
18. | 18.25 | 17,8 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
10. | 14.99 | 13,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| STROSS Ben | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 87. | 71. | 26. | 5. | 6. | 131. | 94. | 7. | 6. | 18. | 10. |
| odstup % | 32,3 | 21,0 | 62,2 | 5,5 | 5,0 | 57,3 | 21,4 | 5,4 | 8,3 | 17,8 | 13,5 |
| % poražených soupeřů | 32,8 | 43,5 | 3,8 | 84,0 | 76,2 | 15,6 | 38,8 | 87,8 | 90,0 | 64,6 | 81,6 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 14.0 | 59.5 | 39.0 | 41.9 |
| medián | 10 | 7 | 26 | 18 |
| modus | 10 | 6 | 5 | 6 |
| počet závodů | 2 | 4 | 5 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 15,6 | 23,1 | 25,2 | 22,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 73,1 | 58,1 | 48,1 | 56,2 |
| počet jízd | 4 | 8 | 10 | 22 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 5 100,0% | 11 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 4 50,0% | 5 50,0% | 11 50,0% |