| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom final junior |
8. | 7.22 | 8,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
8. | 1.11 | 1,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
8. | 6.75 | 8,4 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
30. | 11.42 | 15,5 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 38. | 14.43 | 16,2 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
61. | 40.08 | 62,1 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
15. | 15/DM | 11.48 | 12,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
14. | 14/DM | 18.44 | 17,4 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
19. | 20.01 | 19,5 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
6. | 10.42 | 9,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| FINA Oliver | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 26. | 4. | 8. | 38. | 30. | 61. | 15. | 14. | 19. | 6. |
| odstup % | 8,4 | 1,2 | 8,3 | 16,2 | 15,5 | 62,1 | 12,0 | 17,4 | 19,5 | 9,4 |
| % poražených soupeřů | 72,5 | 89,7 | 36,4 | 48,6 | 65,5 | 24,1 | 81,3 | 83,1 | 62,5 | 89,8 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 12.5 | 30.0 | 21.2 | 22.1 |
| medián | 6 | 15 | 26 | 15 |
| modus | 6 | 14 | 4 | 4 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 14,4 | 30,5 | 9,9 | 17,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 76,2 | 62,8 | 62,5 | 65,4 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 | 20 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 3 100,0% | 2 40,0% | 6 60,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 3 50,0% | 6 60,0% | 10 50,0% |