| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -OPEN |
24. | 128.12 | 143,5 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
27. | 112.13 | 118,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -OPEN |
11. | 24.24 | 26,1 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
15. | 10.88 | 11,3 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
24. | 18.55 | 23,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
15. | 15/DS | 19.58 | 20,9 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U18 |
4. | 2.13 | 2,6 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U18 |
5. | 3.58 | 4,1 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U18 |
7. | 7.26 | 7,8 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
52. | 19.71 | 26,8 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 48. | 20.19 | 22,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | FR slalom | 16. | 62.05 | 63,2 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
57. | 36.96 | 57,3 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
30. | 30/DM | 75.81 | 79,4 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
71. | 70/DM | 117.15 | 110,8 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
37. | 75.46 | 79,9 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
45. | 111.55 | 111,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 16 |
| VETTORI Mattia | sl 91 26.07.26 | sl 91 26.07.26/2 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 27. | 24. | 15. | 11. | 24. | 15. | 4. | 5. | 7. | 48. | 52. | 57. | 30. | 71. | 37. | 45. |
| odstup % | 118,4 | 143,5 | 11,3 | 26,1 | 23,6 | 20,9 | 2,6 | 4,1 | 7,8 | 22,6 | 26,8 | 57,3 | 79,4 | 110,8 | 79,9 | 111,0 |
| % poražených soupeřů | 36,6 | --- | 65,0 | 54,5 | 39,5 | 67,4 | 88,0 | 83,3 | 71,4 | 34,7 | 39,3 | 29,1 | 61,3 | 9,1 | 21,7 | 6,4 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 41.0 | 52.7 | 21.1 | 29.5 |
| medián | 37 | 57 | 15 | 24 |
| modus | 37 | 30 | 15 | 15 |
| počet závodů | 2 | 3 | 11 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 95,4 | 82,5 | 37,1 | 52,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 14,1 | 33,2 | 52,7 | 44,2 |
| počet jízd | 4 | 6 | 22 | 32 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 3 100,0% | 11 100,0% | 16 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 50,0% | 12 54,5% | 17 53,1% |