| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18 |
8. | 18.17 | 20,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18R2 |
5. | 11.13 | 13,6 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U18 |
20. | 18.76 | 22,5 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U18 |
21. | 22.26 | 25,7 | - | ||
| 31.08.2025 | 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | K1M slalom | 94. | 25/DS | 28.72 | 32,2 | OČ 0 |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U18 |
10. | 10.32 | 11,1 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U18 |
28. | 74.77 | 75,6 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
60. | 59/DM | 54.45 | 57,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
46. | 46/DM | 52.57 | 49,7 | - |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1M slalom | 53. | 107.44 | 110,1 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | - | |||||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
46. | 106.51 | 112,8 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
43. | 95.84 | 95,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| ZASEPA Oliwer | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 0 24.05.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 5. | 8. | 20. | 21. | 10. | 28. | 60. | 46. | 53. | 46. | 43. |
| odstup % | 13,6 | 20,4 | 22,5 | 25,7 | 11,1 | 75,6 | 57,0 | 49,7 | 110,1 | 112,8 | 95,4 |
| % poražených soupeřů | 78,9 | 65,0 | 24,0 | 16,7 | 71,0 | 10,0 | 21,3 | 41,6 | 32,5 | 2,2 | 10,6 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 44.5 | 53.0 | 19.0 | 13.5 | 30.9 |
| medián | 43 | 53 | 10 | 8 | 28 |
| modus | 43 | 46 | 10 | 5 | 46 |
| počet závodů | 2 | 3 | 2 | 4 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 104,1 | 72,3 | 43,4 | 20,5 | 54,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 6,4 | 31,8 | 40,5 | 46,2 | 34,0 |
| počet jízd | 4 | 6 | 4 | 8 | 22 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 3 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% | 11 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 50,0% | 3 75,0% | 4 50,0% | 12 54,5% |