| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1W slalom -U14 |
5. | 73.08 | 59,2 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
18. | 14.86 | 15,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1W slalom -U14 |
7. | 105.83 | 76,6 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
24. | 47.01 | 48,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
31. | 28.46 | 36,2 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
14. | 14/DS | 16.61 | 17,7 | - |
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U18 |
18. | 28.40 | 30,4 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
54. | 31.28 | 48,5 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
50. | 49/DM | 36.23 | 37,9 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
67. | 66/DM | 91.10 | 86,1 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
26. | 67.19 | 71,1 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
32. | 55.91 | 55,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 2 | 12 |
| JANDA Jiri | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 5. | 7. |
| odstup % | 59,2 | 76,6 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 33,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 6.0 |
| medián | 5 | 5 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 67,9 | 67,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 41,7 | 41,7 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| JANDA Jiri | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 20.06.26 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 18. | 24. | 31. | 14. | 18. | 54. | 50. | 67. | 26. | 32. |
| odstup % | 15,7 | 48,6 | 36,2 | 17,7 | 30,4 | 48,5 | 37,9 | 86,1 | 71,1 | 55,6 |
| % poražených soupeřů | 58,5 | 42,5 | 21,1 | 69,8 | 19,0 | 32,9 | 34,7 | 14,3 | 45,7 | 34,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 29.0 | 57.0 | 21.0 | 33.4 |
| medián | 26 | 54 | 18 | 26 |
| modus | 26 | 50 | 18 | 18 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 63,4 | 57,5 | 29,7 | 44,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,9 | 27,3 | 42,2 | 37,3 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 | 20 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 3 100,0% | 5 100,0% | 10 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 50,0% | 7 70,0% | 12 60,0% |