BACCHIN Marco, 2008

CCK Valstagnaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
12.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
23.   3.516,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
31.   9.5111,8-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1M slalom
-O
15.   7.3210,0-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1M slalom 14.   3.954,4-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking FR slalom 14.   54.1655,1-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U16
65.   57.1688,6-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
36. 36/DM 24.1925,3-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
18. 18/DM 35.8333,9-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
14.   14.9815,9-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
29.   87.0186,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103615|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103615|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8           8
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

BACCHIN Marcosl 0
30.06.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí31.14.15.65.36.18.14.29.
odstup %11,84,410,088,625,333,915,986,6
% poražených soupeřů67,081,983,319,053,377,971,740,4
pořadí202320242026celkem
průměr21.539.720.027.8
medián14361518
modus14181414
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %51,249,38,734,6
průměrné % poražených soupeřů56,150,177,461,8
počet jízd46616
lepší 1. jízda2
100,0%
3
100,0%
1
33,3%
6
75,0%
čistých jízd2
50,0%
3
50,0%
5
83,3%
10
62,5%

Kategorie MX1

BACCHIN Marcosl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
pořadí12.23.
odstup %47,36,3
% poražených soupeřů86,773,5
pořadí2026celkem
průměr17.517.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,826,8
průměrné % poražených soupeřů80,180,1
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%