| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
40. | 5.79 | 10,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
40. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
25. | 12.35 | 13,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
25. | 4.29 | 5,3 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
55. | 55.84 | 69,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
22. | 16.13 | 18,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
22. | 9.72 | 11,7 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
20. | 26.28 | 27,8 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
27. | 71.93 | 71,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| REDLING Tim | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 14. | 25. | 55. | 27. | 22. | 20. | 27. |
| odstup % | 5,3 | 13,9 | 69,3 | 11,7 | 18,9 | 27,8 | 71,6 |
| % poražených soupeřů | 85,7 | 17,2 | 11,5 | 64,4 | 27,6 | 58,7 | 44,7 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 23.5 | 34.7 | 19.5 | 27.1 |
| medián | 20 | 27 | 14 | 25 |
| modus | 20 | 22 | 14 | 27 |
| počet závodů | 2 | 3 | 2 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 49,7 | 33,3 | 9,6 | 31,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 51,7 | 34,5 | 51,5 | 44,3 |
| počet jízd | 4 | 6 | 4 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 28,6% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 4 66,7% | 3 75,0% | 9 64,3% |
| REDLING Tim | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 40. | 40. |
| odstup % | 47,3 | 10,3 |
| % poražených soupeřů | 53,0 | 53,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 40.0 | 40.0 |
| medián | 40 | 40 |
| modus | 40 | 40 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 28,8 | 28,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 53,0 | 53,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |