| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
17. | 14.23 | 15,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
18. | 12.94 | 13,4 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
10. | 10.58 | 13,5 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
21. | 21/DS | 57.22 | 61,0 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18 |
2. | 0.23 | 0,3 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18--2 |
12. | 24.90 | 27,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXM slalom -U18 |
- | |||||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U18 |
19. | 55.09 | 59,4 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U18 |
12. | 9.34 | 9,4 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
22. | 22/DM | 18.35 | 19,2 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
16. | 16/DM | 28.92 | 27,3 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
27. | 68.48 | 72,5 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
20. | 28.88 | 28,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| EICHELE Moritz | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 17. | 18. | 10. | 21. | 12. | 2. | 19. | 12. | 22. | 16. | 27. | 20. |
| odstup % | 15,0 | 13,4 | 13,5 | 61,0 | 27,6 | 0,3 | 59,4 | 9,4 | 19,2 | 27,3 | 72,5 | 28,7 |
| % poražených soupeřů | 61,0 | 57,5 | 76,3 | 53,5 | 57,7 | 96,0 | 41,9 | 63,3 | 72,0 | 80,5 | 43,5 | 59,6 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 23.5 | 19.0 | 15.5 | 13.3 | 16.3 |
| medián | 20 | 16 | 12 | 12 | 17 |
| modus | 20 | 16 | 12 | 2 | 12 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 6 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 50,6 | 23,3 | 34,4 | 21,8 | 28,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 51,6 | 76,3 | 52,6 | 67,0 | 63,6 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 12 | 24 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% | 12 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 2 50,0% | 10 83,3% | 16 66,7% |