HAMERSKI Mateusz, 2007

AZS AWF KRAKOWregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-OPEN
12.   60.6575,0-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-OPENR2
7.   6.528,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat U-23
74.   65.7583,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 101.   19.9223,4-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
142.   58.92130,2-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
semifinal junior
21.   9.7711,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat junior
21.   10.1312,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat junior
69.   85.73102,9-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
19. 19/DS 14.0114,6-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
37. 37/DS 64.4560,7-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 75.   345.26353,8-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
11.   13.5514,3-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
7.   12.0312,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103623|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103623|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
13           13
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

HAMERSKI Mateuszsl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
30.06.26
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 0
24.05.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí7.12.74.142.101.30.21.69.19.37.75.11.7.
odstup %8,375,083,1130,223,412,611,0102,914,660,7353,814,312,0
% poražených soupeřů64,735,37,68,434,252,531,06,860,020,03,978,387,2
pořadí2023202420252026celkem
průměr9.043.772.631.046.5
medián737691230
modus7192177
počet závodů235313
průměrný odstup od vítěze %13,2143,156,055,569,4
průměrné % poražených soupeřů82,828,026,635,937,7
počet jízd4610626
lepší 1. jízda2
100,0%
3
100,0%
2
40,0%
2
66,7%
9
69,2%
čistých jízd3
75,0%
3
50,0%
4
40,0%
4
66,7%
14
53,8%