SEIBERT Joseph, 2007

KVS Schwerteregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava K1M slalom 17.   11.4112,9-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-OPEN
17.   161.91207,3-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-OPEN
3. 2/U23 2.162,5-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-OPEN
2.   4.065,0-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-OPENR2
3.   2.032,6-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-OPEN
6.   6.708,1-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-OPEN--2
30.   159.09195,4-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom     -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
    -
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
semifinal junior
15.   6.717,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat junior
15.   6.508,1-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
final junior
7.   4.865,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
semifinal junior
7.   6.137,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat junior
7.   10.9913,2-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U18
26.   52.5083,4-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
1. 1/DS -
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
14. 14/DS 9.799,2-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
24.   53.0356,2-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
2.   0.850,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103624|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103624|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
17           17
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

SEIBERT Josephsl 0
31.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
03.07.26
sl 0
03.07.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
08.07.25/3
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí17.17.3.3.2.30.6.18.15.30.8.7.26.1.14.24.2.
odstup %12,9207,32,52,65,0195,48,18,17,513,27,25,783,40,09,256,20,8
% poražených soupeřů68,623,890,088,294,1---84,872,151,760,375,945,551,0100,071,150,097,9
pořadí2023202420252026celkem
průměr13.013.715.611.113.1
medián21415614
modus21732
počet závodů235717
průměrný odstup od vítěze %28,530,98,362,036,8
průměrné % poražených soupeřů74,074,061,164,266,2
počet jízd46101434
lepší 1. jízda2
100,0%
3
100,0%
0
0,0%
4
57,1%
9
52,9%
čistých jízd3
75,0%
4
66,7%
6
60,0%
5
35,7%
18
52,9%