| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
70. | 4.34 | 9,5 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
70. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
45. | 10.02 | 11,6 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
39. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
40. | 15.11 | 16,7 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
18. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
35. | 5.28 | 6,6 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
12. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
30. | 3.74 | 7,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
45. | 15.53 | 19,6 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | MX1 slalom cross individual |
32. | 6.15 | 9,5 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | MX1 slalom cross |
32. | 11.82 | 17,3 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | MX1 slalom cross individual |
49. | 11.28 | 22,4 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | MX1 slalom cross |
49. | 41.71 | 71,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 63. | 11.70 | 13,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | 55. | 3.36 | 5,1 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
141. | 58.86 | 130,0 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
14. | 6.23 | 7,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
2. | 1.67 | 4,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
13. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
14. | 8.59 | 10,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
13. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
26. | 4.03 | 7,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
29. | 56.77 | 66,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
29. | 6.15 | 7,4 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 113. | 58.53 | 69,5 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U18 |
3. | 1.35 | 2,1 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1M slalom | 20. | 33.75 | 34,6 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
48. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
32. | 58.92 | 62,4 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
3. | 1.77 | 1,8 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | MX1 slalom cross junior |
23. | 49.27 | 97,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 15 |
| SKUBIK David | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 106 02.08.24 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 0 24.05.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 45. | 40. | 35. | 45. | 141. | 63. | 23. | 14. | 12. | 29. | 113. | 3. | 20. | 32. | 3. |
| odstup % | 11,6 | 16,7 | 6,6 | 19,6 | 130,0 | 13,7 | 10,7 | 7,0 | 7,4 | 66,6 | 69,5 | 2,1 | 34,6 | 62,4 | 1,8 |
| % poražených soupeřů | 45,0 | 49,4 | 57,0 | 44,3 | 9,1 | 59,2 | 63,9 | 55,2 | 84,9 | 3,4 | 17,0 | 96,1 | 75,3 | 32,6 | 95,7 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 17.5 | 45.3 | 47.0 | 41.3 | 41.2 |
| medián | 3 | 20 | 23 | 40 | 32 |
| modus | 3 | 3 | 12 | 45 | 3 |
| počet závodů | 2 | 3 | 6 | 4 | 15 |
| průměrný odstup od vítěze % | 32,1 | 35,4 | 39,2 | 13,6 | 30,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 64,2 | 62,8 | 46,0 | 48,9 | 52,5 |
| počet jízd | 4 | 6 | 12 | 8 | 30 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 3 100,0% | 2 33,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 3 50,0% | 8 66,7% | 6 75,0% | 20 66,7% |
| SKUBIK David | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | sl 105 15.08.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 70. | 70. | 39. | 18. | 12. | 30. | 32. | 32. | 49. | 49. | 55. | 13. | 2. | 13. | 26. | 48. | 23. |
| odstup % | 101,8 | 9,5 | 66,7 | 91,7 | 82,1 | 7,0 | 17,3 | 9,5 | 71,6 | 22,4 | 5,1 | 120,3 | 4,0 | 120,3 | 7,9 | 77,0 | 97,1 |
| % poražených soupeřů | 10,4 | 8,0 | 45,7 | 77,6 | 85,5 | 61,8 | 42,6 | 42,6 | 11,1 | 11,1 | 28,0 | 77,4 | 98,1 | 77,4 | 64,8 | 39,0 | 46,3 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 35.5 | 30.1 | 39.8 | 34.2 |
| medián | 23 | 32 | 30 | 32 |
| modus | 23 | 13 | 70 | 13 |
| počet závodů | 2 | 9 | 6 | 17 |
| průměrný odstup od vítěze % | 87,1 | 42,0 | 59,8 | 53,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 42,7 | 50,3 | 48,2 | 48,7 |
| počet jízd | 4 | 18 | 12 | 34 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 9 100,0% | 6 100,0% | 17 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 18 100,0% | 12 100,0% | 34 100,0% |