CECH Ondrej, 2006

SKP Bratislavaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 90.   29.1334,4-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
110.   20.5257,0-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 115.   27.4432,2-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking MX1 slalom 73.   3.905,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
99.   13.4129,6-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom 59.   8.259,8-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja MX1 slalom 50.   2.214,1-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U18
6.   2.544,0-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 23.   42.2543,3-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom MX1 slalom     -
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
103.   49.7854,9-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 2
96.   119.66129,1-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
    -
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
24.   64.2364,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103638|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103638|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10           10
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

CECH Ondrejsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 106
02.08.24
ECA Bratisla
27.07.24
sl 0
24.05.24
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 103
22.07.23
pořadí110.90.99.115.59.6.23.96.103.24.
odstup %57,034,429,632,29,84,043,3129,154,964,8
% poražených soupeřů14,828,236,425,057,090,271,46,923,923,3
pořadí2023202420252026celkem
průměr74.329.3107.0100.072.5
medián9623999090
modus24699906
počet závodů332210
průměrný odstup od vítěze %82,919,030,945,745,9
průměrné % poražených soupeřů18,072,930,721,537,7
počet jízd664420
lepší 1. jízda1
33,3%
2
66,7%
2
100,0%
2
100,0%
7
70,0%
čistých jízd3
50,0%
4
66,7%
1
25,0%
1
25,0%
9
45,0%

Kategorie MX1

CECH Ondrejsl 105
15.08.25
sl 106
02.08.24
pořadí73.50.
odstup %5,94,1
% poražených soupeřů4,016,9
pořadí20242025celkem
průměr50.073.061.5
medián507350
modus507350
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %4,15,95,0
průměrné % poražených soupeřů16,94,010,5
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
100,0%
2
100,0%
4
100,0%