KASPER Dominic, 2006

Swiss Canoeregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 86.   26.7931,7-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
68.   8.0922,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23 individual
37.   4.548,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23
37.   45.0782,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 153.   180.04211,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking MX1 slalom     -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
121.   19.1942,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross U23
7.   54.69120,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross U23 individual
15.   1.483,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
44.   5.1510,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
44.   47.8391,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross junior
34.   43.4977,0-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
92.   25.6628,3-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 2
39.   10.7411,6-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
7.   11.6613,1-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
11.   8.518,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103645|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103645|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8           8
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

KASPER Dominicsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí68.86.121.153.39.92.7.11.
odstup %22,531,742,4211,511,628,313,18,6
% poražených soupeřů47,731,522,1---62,732,179,366,7
pořadí202320252026celkem
průměr37.3137.077.072.1
medián111216868
modus7121687
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %15,4126,927,146,2
průměrné % poražených soupeřů60,211,139,642,8
počet jízd84416
lepší 1. jízda2
50,0%
2
100,0%
2
100,0%
6
75,0%
čistých jízd5
62,5%
1
25,0%
2
50,0%
8
50,0%

Kategorie MX1

KASPER Dominicsl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 157
15.08.23
pořadí37.37.7.15.44.44.34.
odstup %82,18,5120,73,591,710,277,0
% poražených soupeřů52,652,686,468,248,248,257,1
pořadí202320252026celkem
průměr34.027.537.031.1
medián34153737
modus34443737
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %77,056,545,356,2
průměrné % poražených soupeřů57,162,852,659,0
počet jízd28414
lepší 1. jízda1
100,0%
4
100,0%
2
100,0%
7
100,0%
čistých jízd2
100,0%
8
100,0%
4
100,0%
14
100,0%