| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 75. | 20.35 | 24,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | 43. | 6.53 | 12,6 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
129. | 114.20 | 317,3 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
- | ||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -OPEN |
18. | 108.16 | 133,7 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -OPENR2 |
15. | 28.06 | 35,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN |
5. | 4.28 | 5,2 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN--2 |
3. | 3.82 | 4,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 58. | 11.10 | 13,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
79. | 9.70 | 21,4 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -OPEN |
- | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -OPENR2 |
- | |||||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -OPEN |
7. | 6.36 | 7,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -OPEN |
8. | 8.68 | 9,5 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
7. | 7/DS | 5.13 | 5,3 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
36. | 36/DS | 59.86 | 56,4 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
13. | 28.44 | 32,0 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
8. | 5.36 | 5,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 14 |
| BOTHNER Willem | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 129. | 75. | 15. | 18. | 3. | 5. | 79. | 58. | 7. | 8. | 7. | 36. | 13. | 8. |
| odstup % | 317,3 | 24,0 | 35,9 | 133,7 | 4,7 | 5,2 | 21,4 | 13,0 | 7,5 | 9,5 | 5,3 | 56,4 | 32,0 | 5,4 |
| % poražených soupeřů | --- | 40,3 | 17,6 | --- | 93,1 | 87,9 | 49,4 | 62,5 | 71,4 | 66,7 | 86,7 | 22,2 | 58,6 | 76,7 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 10.5 | 21.5 | 38.0 | 40.8 | 32.9 |
| medián | 8 | 7 | 8 | 15 | 13 |
| modus | 8 | 7 | 7 | 3 | 7 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 | 6 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 18,7 | 30,9 | 12,9 | 86,8 | 48,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 67,7 | 54,5 | 62,5 | 39,8 | 52,4 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 | 12 | 28 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% | 5 83,3% | 13 92,9% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 5 62,5% | 7 58,3% | 16 57,1% |