GALEA Riley, 2005

Melbourne Canoe Clubregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-OPEN
22.   60.6273,3-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-OPEN--2
28.   62.0576,2-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg FOR slalom
ERUNNER-KX
1.   -
28.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan II. K1M slalom
_OP
1.   -
27.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan I. K1M slalom
_OP
1.   -
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross individual
20.   4.098,0-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross
27.   44.0178,6-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1M slalom
heat
62.   68.2472,9-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 K1M slalom
heat
45.   12.2617,0-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 46.   9.3511,0-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking MX1 slalom 74.   -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
52.   7.2616,0-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1M slalom
-OPEN
4.   4.184,9-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1M slalom
-OPEN
1.   -
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
24.   47.8391,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
28.   3.036,0-
27.07.2024 101 Sprint v Třebechovicích sjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice K1M sjezd 1.   OČ
0
27.07.2024 100 Sjezd v Třebechovicích sjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice K1M sjezd 3.   35.604,4OČ
0
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-OPEN
9. 7/U23 13.7614,4-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-OPEN
19. 17/U23 189.34180,3-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1M slalom 12.   26.0428,1-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1M slalom
LX
12.   3.326,6-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross junior
39.   43.4977,0-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat junior
44.   82.42102,0-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
130.   126.18139,2-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 2
90.   107.91116,4-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
17.   53.8160,5-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
6.   3.083,1-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103648|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024
K1M0
Fotky nenalezeny.
0|103648|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024
K1M0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19     2     21
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

GALEA Rileysl 0
03.07.26
sl 0
03.07.26/2
sl 0
28.06.26
sl 0
27.06.26
sl 0
04.09.25
sl 0
28.08.25
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 0
26.01.24
sl 0
26.01.24/2
sl 157
15.08.23
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí28.22.1.1.62.45.52.46.4.1.9.19.12.12.44.90.130.17.6.
odstup %76,273,30,00,072,917,016,011,04,90,014,4180,36,628,1102,0116,4139,260,53,1
% poražených soupeřů6,936,4100,0100,06,226,766,970,485,7100,060,010,071,880,46,512,73,744,883,3
pořadí2023202420252026celkem
průměr57.413.035.013.031.6
medián441245119
modus612111
počet závodů546419
průměrný odstup od vítěze %84,357,320,337,448,5
průměrné % poražených soupeřů30,255,659,360,851,2
počet jízd10812838
lepší 1. jízda2
40,0%
3
75,0%
4
66,7%
4
100,0%
13
68,4%
čistých jízd5
50,0%
4
50,0%
8
66,7%
6
75,0%
23
60,5%

Kategorie MX1

GALEA Rileysl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 105
15.08.25
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 157
15.08.23
pořadí27.20.74.24.28.39.
odstup %78,68,00,091,76,077,0
% poražených soupeřů50,063,52,772,367,550,6
pořadí202320252026celkem
průměr39.042.023.535.3
medián39282027
modus39242020
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %77,032,643,343,6
průměrné % poražených soupeřů50,647,556,851,1
počet jízd26412
lepší 1. jízda1
100,0%
3
100,0%
2
100,0%
6
100,0%
čistých jízd2
100,0%
6
100,0%
4
100,0%
12
100,0%