| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
7. | 8.10 | 16,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
12. | 2.17 | 4,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
38. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
51. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
21. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
27. | 3.65 | 6,8 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
68. | 3.35 | 5,1 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
68. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
24. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
30. | 4.66 | 9,1 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom final U23 |
12. | 53.65 | 61,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal U23 |
12. | 1.97 | 2,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat U23 |
12. | 4.98 | 6,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal U23 |
27. | 15.08 | 18,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
27. | 3.35 | 4,0 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1M slalom | 32. | 105.95 | 108,6 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | - | |||||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
1. | - | |||
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U18 |
3. | 0.73 | 0,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| KONRAD Marten | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 24.05.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 18. | 6. | 12. | 15. | 27. | 32. | 1. | 3. |
| odstup % | 6,3 | 2,2 | 61,3 | 4,0 | 18,6 | 108,6 | 0,0 | 0,7 |
| % poražených soupeřů | 70,2 | 82,8 | --- | 83,7 | 10,3 | 59,7 | 100,0 | 93,3 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 2.0 | 32.0 | 15.6 | 14.3 |
| medián | 1 | 32 | 15 | 12 |
| modus | 1 | 32 | 6 | 1 |
| počet závodů | 2 | 1 | 5 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,4 | 108,6 | 18,5 | 25,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 96,7 | 59,7 | 49,4 | 62,5 |
| počet jízd | 4 | 2 | 10 | 16 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 1 100,0% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 1 50,0% | 6 60,0% | 10 62,5% |
| KONRAD Marten | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 |
| pořadí | 7. | 12. | 38. | 51. | 21. | 27. | 68. | 68. | 24. | 30. |
| odstup % | 16,3 | 4,7 | 66,7 | 91,7 | 82,1 | 6,8 | 41,2 | 5,1 | 78,6 | 9,1 |
| % poražených soupeřů | 92,2 | 85,3 | 47,1 | 34,2 | 73,7 | 65,8 | 4,3 | 4,3 | 55,8 | 44,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 34.6 | 34.6 |
| medián | 27 | 27 |
| modus | 68 | 68 |
| počet závodů | 10 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 40,3 | 40,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 50,7 | 50,7 |
| počet jízd | 20 | 20 |
| lepší 1. jízda | 10 100,0% | 10 100,0% |
| čistých jízd | 20 100,0% | 20 100,0% |