| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1W slalom | 16. | 101.86 | 94,6 | - | ||
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1W slalom | 5. | 29.84 | 24,2 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U16 |
4. | 7.60 | 7,2 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U16--2 |
15. | 97.92 | 96,2 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U16 |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U16--2 |
4. | 50.92 | 43,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXW slalom -U16 |
- | |||||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1W slalom -U16 |
4. | 21.44 | 17,2 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U16 |
5. | 16.38 | 16,0 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1W slalom -U16 |
2. | 2.86 | 2,1 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U16 |
11. | 22.38 | 19,3 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
- | ||||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
13. | 71.22 | 59,8 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
- | ||||
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
- |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 5 | 11 |
| STEINKE Elisa | sl 0 31.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 5. | 4. | 1. | 4. | 2. |
| odstup % | 24,2 | 43,5 | 0,0 | 17,2 | 2,1 |
| % poražených soupeřů | 42,9 | 57,1 | 100,0 | 72,7 | 90,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 3.0 | 3.3 | 3.2 |
| medián | 2 | 4 | 4 |
| modus | 2 | 1 | 4 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 9,7 | 22,6 | 17,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 81,4 | 66,7 | 72,5 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 66,7% | 4 80,0% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 3 50,0% | 6 60,0% |
| STEINKE Elisa | sl 0 31.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 165 23.07.23 |
| pořadí | 16. | 15. | 4. | 5. | 11. | 13. |
| odstup % | 94,6 | 96,2 | 7,2 | 16,0 | 19,3 | 59,8 |
| % poražených soupeřů | 21,1 | 12,5 | 82,4 | 81,8 | 52,4 | 29,4 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 13.0 | 8.0 | 11.7 | 10.7 |
| medián | 13 | 5 | 15 | 11 |
| modus | 13 | 5 | 4 | 4 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 59,8 | 17,7 | 66,0 | 48,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 29,4 | 67,1 | 38,7 | 46,6 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 | 12 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 50,0% | 2 33,3% | 5 41,7% |