DANISOVA Hana, 2010

SKP Bratislavaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 8/DM 22.8920,2-
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem K1W slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom 16.   13.0312,5-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom
S
    -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom
S
44.   54.98125,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
final junior
8.   13.9613,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal junior
8.   11.5010,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat junior
8.   17.8818,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat U-23
34.   24.7128,0-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom
-O
21.   20.8124,1-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom
-O
18.   31.3134,7-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom 21.   29.2228,7-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom 15.   24.8224,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 67.   26.7429,0-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 65.   203.14207,2-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
57.   15.8431,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
38.   23.2343,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal junior
18.   14.3113,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat junior
18.   13.1913,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
31.   16.5117,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
semifinal junior
28.   93.0882,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat junior
28.   29.7126,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
38.   30.6231,1-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1W slalom
-U14
2.   17.4021,5-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1W slalom
-U14
5.   15.4019,6-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U14
2. 2/ZS 3.592,7-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
7. 6/ZS 30.9026,4-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U14
6. 6/ZS 24.2815,7-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
3. 3/ZS 8.716,3-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U14
6.   139.07109,2-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
11.   48.5140,7-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U14
6.   50.3735,3-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
6.   28.1522,5-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103652|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103652|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12 19         31
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

DANISOVA Hanasl 132
02.10.26
sl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí10.44.16.20.12.8.15.18.38.65.18.18.25.28.2.2.6.6.6.
odstup %20,2125,112,518,910,613,124,334,743,5207,213,313,026,482,321,52,715,7109,235,3
% poražených soupeřů70,02,365,959,662,136,439,126,145,63,050,041,446,76,980,080,037,516,716,7
pořadí2023202420252026celkem
průměr6.03.332.017.918.8
medián62251516
modus621886
počet závodů236819
průměrný odstup od vítěze %72,313,364,332,443,7
průměrné % poražených soupeřů16,765,832,345,241,4
počet jízd46121638
lepší 1. jízda2
100,0%
2
66,7%
2
33,3%
4
50,0%
10
52,6%
čistých jízd1
25,0%
1
16,7%
7
58,3%
6
37,5%
15
39,5%

Kategorie K1W

DANISOVA Hanasl 0
30.06.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí34.21.21.57.67.31.38.5.7.3.11.6.
odstup %28,028,724,131,329,017,831,119,626,46,340,722,5
% poražených soupeřů32,742,945,947,239,437,538,378,971,490,541,266,7
pořadí2023202420252026celkem
průměr8.55.048.325.325.1
medián65382121
modus63312121
počet závodů234312
průměrný odstup od vítěze %31,617,427,326,925,5
průměrné % poražených soupeřů54,080,340,640,552,7
počet jízd468624
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
2
50,0%
2
66,7%
7
58,3%
čistých jízd1
25,0%
1
16,7%
6
75,0%
2
33,3%
10
41,7%