| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U16 |
7. | 16.61 | 15,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U16--2 |
10. | 28.01 | 27,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U16 |
4. | 17.31 | 16,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U16--2 |
5. | 106.57 | 91,1 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXW slalom -U16 |
- | |||||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1W slalom -U16 |
4. | 5.72 | 4,6 | - | |
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1W slalom -U16 |
3. | 15.96 | 12,8 | - | |
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1W slalom -U16 |
2. | 14.83 | 11,9 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U16 |
9. | 27.57 | 27,0 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1W slalom -U16 |
4. | 20.81 | 15,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U16 |
9. | 19.06 | 16,4 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
- | ||||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
- | ||||
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
- | ||||
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
- | ||||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
7. | 142.45 | 111,8 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
12. | 62.25 | 52,3 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
7. | 70.38 | 49,4 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
10. | 40.10 | 32,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 | 14 |
| KAISER Nora | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 5. | 4. | 3. | 2. | 4. | 7. | 7. |
| odstup % | 91,1 | 16,0 | 12,8 | 11,9 | 15,5 | 111,8 | 49,4 |
| % poražených soupeřů | 42,9 | 57,1 | --- | 90,9 | 70,0 | --- | --- |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 7.0 | 3.0 | 4.0 | 4.6 |
| medián | 7 | 2 | 4 | 4 |
| modus | 7 | 2 | 3 | 4 |
| počet závodů | 2 | 2 | 3 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 80,6 | 13,7 | 39,9 | 44,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 80,5 | 33,3 | 37,3 |
| počet jízd | 4 | 4 | 6 | 14 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 2 100,0% | 3 100,0% | 6 85,7% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 3 50,0% | 7 50,0% |
| KAISER Nora | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 10. | 7. | 4. | 9. | 9. | 12. | 10. |
| odstup % | 27,5 | 15,7 | 4,6 | 27,0 | 16,4 | 52,3 | 32,0 |
| % poražených soupeřů | 43,8 | 64,7 | 62,5 | 63,6 | 61,9 | 35,3 | 40,0 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 11.0 | 9.0 | 7.0 | 8.7 |
| medián | 10 | 9 | 7 | 9 |
| modus | 10 | 9 | 4 | 9 |
| počet závodů | 2 | 2 | 3 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 42,2 | 21,7 | 15,9 | 25,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 37,7 | 62,8 | 57,0 | 53,1 |
| počet jízd | 4 | 4 | 6 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% | 7 100,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 3 75,0% | 4 66,7% | 8 57,1% |