ZIMMERMAN Paige, 2008

Canadaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior individual
26.   6.6810,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior
28.   32.6048,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat junior
35.   34.0036,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
38.   40.0045,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
23.   3.806,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
32.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat junior
40.   79.6170,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
50.   80.0681,2-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
heat junior
14.   28.5525,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat junior
29.   123.73135,1-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross junior
41.   33.1449,6-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U16
6.   284.13229,6-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U16
10.   57.7752,7-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U16
8.   126.5396,4-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U16
12.   63.4653,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103656|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103656|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
5 5         10
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

ZIMMERMAN Paigesl 0
30.06.26
sl 0
08.07.25
sl 157
15.08.23
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí35.40.14.6.8.
odstup %36,070,725,7229,696,4
% poražených soupeřů27,713,331,628,6---
pořadí202320252026celkem
průměr9.340.035.020.6
medián8403514
modus640356
počet závodů3115
průměrný odstup od vítěze %117,270,736,091,7
průměrné % poražených soupeřů20,113,327,720,2
počet jízd62210
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd3
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
5
50,0%

Kategorie K1W

ZIMMERMAN Paigesl 0
30.06.26
sl 0
08.07.25
sl 157
15.08.23
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí38.50.29.10.12.
odstup %45,981,2135,152,753,8
% poražených soupeřů39,318,33,452,642,1
pořadí202320252026celkem
průměr17.050.038.027.8
medián12503829
modus10503810
počet závodů3115
průměrný odstup od vítěze %80,581,245,973,7
průměrné % poražených soupeřů32,718,339,331,1
počet jízd62210
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd3
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
5
50,0%

Kategorie WX1

ZIMMERMAN Paigesl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 157
15.08.23
pořadí28.26.32.23.41.
odstup %48,410,879,96,649,6
% poražených soupeřů50,954,539,256,94,8
pořadí202320252026celkem
průměr41.027.527.030.0
medián41232628
modus41232623
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %49,643,229,639,0
průměrné % poražených soupeřů4,848,152,741,3
počet jízd24410
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
5
100,0%
čistých jízd2
100,0%
4
100,0%
4
100,0%
10
100,0%