| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -OPEN |
8. | 30.16 | 33,4 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -OPEN--2 |
9. | 20.64 | 21,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -OPEN |
2. | 20.20 | 19,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -OPEN--2 |
3. | 15.47 | 14,5 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U16 |
4. | 23.78 | 19,2 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
4. | 16.52 | 15,1 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U16 |
3. | 19.07 | 14,5 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
18. | 72.46 | 61,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 | 8 |
| DIEMER Carolin | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 3. | 2. | 4. | 3. |
| odstup % | 14,5 | 19,7 | 19,2 | 14,5 |
| % poražených soupeřů | 60,0 | 75,0 | 57,1 | 71,4 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 3.5 | 2.5 | 3.0 |
| medián | 3 | 2 | 3 |
| modus | 3 | 2 | 3 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 16,9 | 17,1 | 17,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 64,3 | 67,5 | 65,9 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 4 50,0% |
| DIEMER Carolin | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 9. | 8. | 4. | 18. |
| odstup % | 21,8 | 33,4 | 15,1 | 61,4 |
| % poražených soupeřů | 20,0 | 30,0 | 84,2 | 10,5 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 11.0 | 8.5 | 9.8 |
| medián | 4 | 8 | 8 |
| modus | 4 | 8 | 4 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 38,2 | 27,6 | 32,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,4 | 25,0 | 36,2 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 3 75,0% | 6 75,0% |