BLUME Mina, 2007

Rasensportverein Braunschweigregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom 13.   12.0913,0-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja WX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom
S
6.   5.3513,1-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 C1W slalom
-OPEN
4.   15.9514,5-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 C1W slalom
-OPEN
4.   9.978,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
5.   1.332,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
final U-23
9.   8.298,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
26.   37.6060,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
semifinal U-23
9.   1.801,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat U-23
9.   14.4916,4-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen WX1 slalom
cross individual
10.   4.968,8-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen WX1 slalom
cross
29.   32.6648,5-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1W slalom
heat
37.   57.5866,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
final junior
9.   7.437,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
semifinal junior
9.   5.565,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
2.   1.192,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
9.   3.123,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
7.   44.9681,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
1.   -
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
final junior
3.   0.300,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
9.   1.492,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
semifinal junior
3.   -
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
3.   8.318,4-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1W slalom     -
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1W slalom
-U18
2.   1.482,0-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U18
12. 12/DS 51.4646,1-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U18
1. 1/DS -
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U16
2.   10.038,1-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U16
1.   -
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U16
2.   12.339,4-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U16
3.   3.523,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103661|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103661|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
17 4         21
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

BLUME Minasl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí4.4.2.2.
odstup %14,58,78,19,4
% poražených soupeřů50,050,085,785,7
pořadí20232026celkem
průměr2.04.03.0
medián242
modus242
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %8,711,610,2
průměrné % poražených soupeřů85,750,067,9
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie K1W

BLUME Minasl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 0
29.05.26
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
08.07.25/3
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí6.13.24.2.9.37.5.6.9.8.1.3.2.12.1.1.3.
odstup %13,113,016,41,98,966,83,45,47,18,40,00,32,046,10,00,03,0
% poražených soupeřů93,083,353,196,627,312,291,782,827,388,3100,080,090,950,0100,0100,089,5
pořadí2023202420252026celkem
průměr2.05.05.315.28.4
medián12596
modus11121
počet závodů236617
průměrný odstup od vítěze %1,516,04,120,011,5
průměrné % poražených soupeřů94,880,378,460,974,5
počet jízd46121234
lepší 1. jízda2
100,0%
3
100,0%
0
0,0%
2
33,3%
7
41,2%
čistých jízd2
50,0%
4
66,7%
9
75,0%
6
50,0%
21
61,8%

Kategorie WX1

BLUME Minasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí26.5.29.10.7.2.1.9.
odstup %60,32,248,58,881,72,50,02,6
% poražených soupeřů47,991,726,376,383,397,2100,084,3
pořadí20252026celkem
průměr4.817.511.1
medián2107
modus151
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %21,730,025,8
průměrné % poražených soupeřů91,260,675,9
počet jízd8816
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
8
100,0%
čistých jízd8
100,0%
8
100,0%
16
100,0%