WALLING Joely, 2003

Shepperton Slalom Canoe Clubregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom 34.   20.5022,0-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom
S
19.   7.7919,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
24.   6.0710,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
29.   10.8717,4-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 72.   30.7533,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking WX1 slalom 35.   2.753,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
92.   64.09126,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
semifinal U23
29.   32.1732,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross U23
11.   49.1896,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross U23 individual
18.   4.9110,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat U23
29.   12.2613,6-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1W slalom 47.   13.4613,7-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja WX1 slalom     -
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1W slalom
-OPEN
10.   62.8289,3-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-OPEN
2. 2/U23 5.435,0-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-OPEN
6. 5/U23 33.2928,8-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1W slalom
heat 2
17.   15.4214,4-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-OPEN
1.   -
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-OPEN
4.   19.3716,7-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103668|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103668|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
13           13
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

WALLING Joelysl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 106
02.08.24
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 104
29.07.23
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí19.34.92.72.28.29.47.10.2.6.17.1.4.
odstup %19,122,0126,533,313,632,313,789,35,028,814,40,016,7
% poražených soupeřů74,654,214,234,912,93,429,2---88,944,472,9100,040,0
pořadí2023202420252026celkem
průměr7.316.355.326.527.8
medián46291919
modus1228191
počet závodů344213
průměrný odstup od vítěze %10,434,251,420,531,9
průměrné % poražených soupeřů71,040,616,464,443,8
počet jízd688426
lepší 1. jízda2
66,7%
3
75,0%
2
50,0%
2
100,0%
9
69,2%
čistých jízd3
50,0%
2
25,0%
4
50,0%
1
25,0%
10
38,5%

Kategorie WX1

WALLING Joelysl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 105
15.08.25
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
pořadí29.24.35.11.18.
odstup %17,410,23,796,810,7
% poražených soupeřů41,752,133,364,339,3
pořadí20252026celkem
průměr21.326.523.4
medián182424
modus112411
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %37,113,827,8
průměrné % poražených soupeřů45,646,946,1
počet jízd6410
lepší 1. jízda3
100,0%
2
100,0%
5
100,0%
čistých jízd6
100,0%
4
100,0%
10
100,0%