řadit:
podle závodu podle pořadí mapa s místy závodů
| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|
| 26.07.2026 |
91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 |
|
C1W slalom -U14 |
4. |
|
22.05 | 17,9 | - |
| 26.07.2026 |
91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 |
|
K1W slalom -U14 |
2. |
|
2.05 | 1,8 | - |
| 25.07.2026 |
90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 |
|
C1W slalom -U14 |
3. |
|
4.36 | 3,2 | - |
| 25.07.2026 |
90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 |
|
K1W slalom -U14 |
2. |
|
2.67 | 2,3 | - |
10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow |
|
C1W slalom -U14 |
2. |
|
5.10 | 4,3 | - |
10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow |
|
K1W slalom -U14 |
1. |
|
| | - |
10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow |
|
C1W slalom -U14R2 |
6. |
|
20.21 | 18,7 | - |
10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow |
|
K1W slalom -U14R2 |
1. |
|
| | - |
| 28.06.2026 |
0 ECA Junior cup Solkan II. |
|
C1W slalom _U14 |
5. |
|
7.48 | 7,4 | - |
| 28.06.2026 |
0 ECA Junior cup Solkan II. |
|
K1W slalom _U14 |
2. |
|
0.06 | 0,1 | - |
| 27.06.2026 |
0 ECA Junior cup Solkan I. |
|
C1W slalom _U14 |
1. |
|
| | - |
| 27.06.2026 |
0 ECA Junior cup Solkan I. |
|
K1W slalom _U14 |
1. |
|
| | - |
20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach |
AT - Flattach |
K1W slalom -U14 |
4. |
|
5.66 | 4,8 | - |
20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach |
AT - Flattach |
C1W slalom -U14 |
4. |
|
14.20 | 11,6 | - |
| 20.07.2025 |
0 ECA Cup Race 2 |
|
K1W slalom -U14 |
5. |
|
10.64 | 8,5 | - |
| 19.07.2025 |
100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 |
|
K1W slalom -U14 |
5. |
|
16.78 | 12,8 | - |
| 21.07.2024 |
99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. |
USD Roudnice nad Labem |
K1W slalom -U14 |
5. |
2/ZM |
27.61 | 23,6 | - |
| 20.07.2024 |
98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. |
USD Roudnice nad Labem |
K1W slalom -U14 |
10. |
2/ZM |
20.56 | 14,8 | - |
| 23.07.2023 |
152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. |
USD Roudnice nad Labem |
K1W slalom -U14 |
10. |
|
44.38 | 37,3 | - |
| 22.07.2023 |
103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. |
USD Roudnice nad Labem |
K1W slalom -U14 |
15. |
|
90.39 | 72,2 | - |
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Statistika výsledků
Celkové počty registrovaných závodů
| K1sl |
C1sl |
C2sl |
K1sj |
C1sj |
C2sj |
celkem |
| 13 |
7 |
|
|
|
|
20 |
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců.
Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.
Mezinárodní závod slalom
Kategorie C1W
| PEIKER Marie | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 4. | 3. | 6. | 2. | 5. | 1. | 4. |
| odstup % | 17,9 | 3,2 | 18,7 | 4,3 | 7,4 | 0,0 | 11,6 |
| % poražených soupeřů | 62,5 | 77,8 | 44,4 | 87,5 | 55,6 | 100,0 | 40,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
| průměr | 3.6 | 3.6 |
| medián | 4 | 4 |
| modus | 4 | 4 |
| počet závodů | 7 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 9,0 | 9,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 66,8 | 66,8 |
| počet jízd | 14 | 14 |
| lepší 1. jízda | 5 71,4% | 5 71,4% |
| čistých jízd | 7 50,0% | 7 50,0% |
Kategorie K1W
| PEIKER Marie | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 2. | 2. | 1. | 1. | 2. | 1. | 4. | 5. | 5. | 5. | 10. | 10. | 15. |
| odstup % | 1,8 | 2,3 | 0,0 | 0,0 | 0,1 | 0,0 | 4,8 | 8,5 | 12,8 | 23,6 | 14,8 | 37,3 | 72,2 |
| % poražených soupeřů | 95,5 | 95,5 | 100,0 | 100,0 | 94,1 | 100,0 | 62,5 | 77,8 | 76,5 | 81,0 | 57,1 | 47,1 | 6,7 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
| průměr | 12.5 | 7.5 | 5.0 | 1.9 | 4.8 |
| medián | 10 | 5 | 5 | 2 | 4 |
| modus | 10 | 5 | 5 | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 7 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 54,7 | 19,2 | 10,7 | 1,3 | 13,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 26,9 | 69,1 | 77,2 | 92,5 | 76,4 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 14 | 26 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% | 5 71,4% | 7 53,8% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 10 71,4% | 12 46,2% |