| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
16. | 32.60 | 48,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
27. | 6.95 | 11,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal junior |
23. | 39.92 | 36,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
23. | 14.91 | 15,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
55. | 91.16 | 104,7 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal junior |
26. | 42.82 | 38,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat junior |
26. | 15.42 | 15,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal junior |
25. | 83.39 | 73,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat junior |
25. | 25.98 | 23,1 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
6. | 23.23 | 19,5 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
9. | 38.00 | 30,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 6 | 9 |
| MOINIAN Florance | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 14. | 23. | 21. | 26. | 21. | 25. |
| odstup % | 15,8 | 36,7 | 15,5 | 38,9 | 23,1 | 73,8 |
| % poražených soupeřů | 72,3 | 24,1 | 41,2 | 13,8 | 55,6 | 17,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 23.3 | 18.5 | 21.7 |
| medián | 21 | 14 | 21 |
| modus | 21 | 14 | 21 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 37,8 | 26,2 | 33,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 32,0 | 48,2 | 37,4 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 3 75,0% | 7 58,3% |
| MOINIAN Florance | sl 0 30.06.26 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 55. | 6. | 9. |
| odstup % | 104,7 | 19,5 | 30,4 |
| % poražených soupeřů | 11,5 | 70,6 | 46,7 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 7.5 | 55.0 | 23.3 |
| medián | 6 | 55 | 9 |
| modus | 6 | 55 | 6 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 24,9 | 104,7 | 51,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 58,7 | 11,5 | 42,9 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 50,0% | 2 33,3% |
| MOINIAN Florance | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 16. | 27. |
| odstup % | 48,4 | 11,2 |
| % poražených soupeřů | 72,7 | 52,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 21.5 | 21.5 |
| medián | 16 | 16 |
| modus | 16 | 16 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,8 | 29,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 62,7 | 62,7 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |