| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1W slalom -U18 |
5. | 123.06 | 111,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1W slalom -U18 |
4. | 52.16 | 47,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18 |
2. | 1.92 | 2,0 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18R2 |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18 |
3. | 1.15 | 1,1 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18--2 |
2. | 9.66 | 10,0 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16 |
3. | 4.77 | 5,0 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U16R2 |
1. | - | ||||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U16 |
8. | 25.05 | 24,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U16 |
2. | 1.57 | 1,4 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1W slalom | 43. | 10.94 | 11,1 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -U16 |
6. | 9.95 | 13,0 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
3. | 3/DM | 4.82 | 4,3 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
6. | 6/DM | 7.08 | 5,6 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
7. | 25.29 | 21,2 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
2. | 0.98 | 0,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 2 | 16 |
| TSCHIEDEL Hanna | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 5. | 4. |
| odstup % | 111,0 | 47,3 |
| % poražených soupeřů | 42,9 | 57,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 4.5 | 4.5 |
| medián | 4 | 4 |
| modus | 4 | 4 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 79,1 | 79,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 50,0 | 50,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| TSCHIEDEL Hanna | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 106 02.08.24 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 1. | 2. | 2. | 3. | 1. | 3. | 8. | 2. | 43. | 6. | 3. | 6. | 7. | 2. |
| odstup % | 0,0 | 2,0 | 10,0 | 1,1 | 0,0 | 5,0 | 24,5 | 1,4 | 11,1 | 13,0 | 4,3 | 5,6 | 21,2 | 0,8 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 90,0 | 93,8 | 87,5 | 100,0 | 87,5 | 68,2 | 95,2 | 35,4 | 82,8 | 94,3 | 85,7 | 64,7 | 93,3 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 4.5 | 14.5 | 3.5 | 2.0 | 6.4 |
| medián | 2 | 6 | 2 | 2 | 3 |
| modus | 2 | 6 | 1 | 2 | 2 |
| počet závodů | 2 | 4 | 4 | 4 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,0 | 8,5 | 7,7 | 3,3 | 7,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 79,0 | 74,6 | 87,7 | 92,8 | 84,2 |
| počet jízd | 4 | 8 | 8 | 8 | 28 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 3 75,0% | 4 100,0% | 4 100,0% | 12 85,7% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 5 62,5% | 5 62,5% | 6 75,0% | 18 64,3% |